בית / גליל מערבי / נדל"ן גליל מערבי / קומה 24 בעכו עם נוף לים, מתאים?

קומה 24 בעכו עם נוף לים, מתאים?

הפרויקט הגבוה ביותר שנבנה אי פעם בעיר. המגדלים של אפגד (הדמיית מחשב: א.א סטודיו)
הפרויקט הגבוה ביותר שנבנה אי פעם בעיר. המגדלים של אפגד (הדמיית מחשב: א.א סטודיו)

חברת הנדל"ן אפגד רכשה 65 אחוז ממניות חברת מרחבים יזום ובנייה בע"מ בעסקת הקצאה, לפי שווי קרקע של כ-28 מיליון שקלים, ותחל בקרוב לשווק פרויקט חדש למגורים בעכו. החברה שילמה 18 מיליון שקלים ותהיה בעלת השליטה על תכנון, ניהול וביצוע הפרויקט שצפוי לקום על שטח של כשמונה דונם ויכלול 280 יחידות דיור בשלושה מגדלים של 24 קומות. יהיה זה הפרויקט הגבוה ביותר שנבנה אי פעם בעיר.

הפרויקט ממוקם באחד האזורים הטובים, במזרח העיר, עם נוף מלא לים במרחק 1.2 ק"מ מקו המים, בסמיכות לכביש עוקף קריות ובנגישות טובה לתחבורה. הפרויקט יציע תמהיל דירות מגוון ויכלול דירות ארבעה וחמישה חדרים בגדלים שונים ודירות פנטהאוז. מחיר דירת ארבעה חדרים – החל מ-890 אלף שקלים דירת חמישה חדרים – החל מ-970 אלף שקלים. השווי הכללי מוערך בכ-290 מיליון שקלים.

במסגרת הטבת מס ליישובי הגליל, תושבי עכו זכאים להטבה של 12 אחוז במס ההכנסה, המהווה, על פי הנתונים, עד 1500 שקלים לאדם בחודש. כלומר, זוג שיבחר להעתיק את מגוריו לעכו, אפילו מהקריות השכנות, יוכל ליהנות מחיסכון של עד 3000 שקלים, סכום שיכול לשמש לכיסוי המשכנתה החודשית. התוכנית תוגש לוועדה המקומית בימים הקרובים. שיווק הפרויקט יתחיל בעוד כשבועיים.

סמנכ"ל השיווק של חברת אפגד, יעל דקל: "החיבור בין החברות נולד מרצונה של חברת אפגד להתרחב לאזורי הפריפריה הצפוניים מתוך אמונה בפוטנציאל הנדל"ני של אזור הצפון בכלל ושל עכו בפרט ומתוך החלטה אסטרטגית לחבור ליזמים מקומיים המכירים את קהל היעד וצורכי השוק באזור. קהל היעד של הפרויקט הוא בעיקר זוגות צעירים ומשפרי דיור תושבי הקריות, כרמיאל, נהריה ועכו המאמינים באזור ורוצים להישאר בו".

חברת אפגד היא חברה משפחתית וותיקה, שהוקמה על ידי היזם אפרים הניג ועוסקת בייזום ובבנייה של פרויקטים למגורים ולמסחר.

בדוק גם

IMG-20180304-WA0018

המשטרה: פיגוע הדריסה בעכו על רקע לאומני

שלושה פצועים בפיגוע דריסה בעכו. הנהג נוטרל

טובה מעוז צילום עצמי

"אתה לוקח אזור תעשייה, שם עליו איקס"

ברשות מקרקעי ישראל עובדים על תוכנית לשינוי ייעוד גבעת תעש: למגורים, תעשייה ומסחר במתכונת של עירוב שימושים. תוכנית שתתממש עוד עשור ועליה ייבנו  2000 יח"ד ויפונו מפעלים. בוועדה המקומית התנהל לאחרונה דיון בנושא שהושהה על ידי חברי הועדה ההמומים מהכוונה לבטל חלק מאזור תעשייה.  התוכנית מסבירה שגבעת תעש וסביבתה יהפכו למרכז היישוב  

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *