בית / גליל מערבי / עכו / קבלו את ראש עיריית עכו תום מלמד

קבלו את ראש עיריית עכו תום מלמד

מועצת הנוער העירונית עכו קיימה היום (שני ) יום חילופי שלטון בעיריית עכו. מדובר במיזם חינוכי שהפך למסורת ומתקיים מידי שנה. במסגרת המיזם החליפו בני הנוער את בעלי התפקידים השונים בעירייה ולמדו על אופי עבודתם ותהליך קבלת ההחלטות בעירייה.

ראש עיר ליום אחד. תום מלמד ושמעון לנקרי (צילום: דוברות עיריית עכו)

יום חילופי השלטון נפתח בכינוס בני הנוער באולם מליאת מועצת העיר במעמד ראש עיריית עכו שמעון לנקרי ובהשתתפות מנכ"ל רשת המתנ"סים בעיר יוסי כהן ובעלי התפקידים בעירייה. את לנקרי החליף יו"ר מועצת הנוער העירונית תום מלמד.

את יום חילופי השלטון פתח יו"ר מועצת הנוער העירונית תום מלמד אשר הודה לעירייה על מתן האפשרות לבני הנוער ללמוד מהנהגת העיר על עבודת העירייה והעשייה לרווחת התושבים.  לנקרי בירך את בני הנוער ואמר כי העבודה החינוכית- חברתית וערכית היא החשובה ביותר.

"אנו מודעים לצורכי בני הנוער בעיר, מעודדים יוזמות ופעילות חברתית למען הנוער ומייחלים לחברה ישראלית טובה וערכית יותר", אמר לנקרי, ואיחל לבני הנוער "להיות אלה המושכים את העגלה החברתית".

מועצת הנוער העירונית עכו היא גוף המייצג את בני הנוער בעיר ופועלת לקידום פרויקטים למען הנוער. השנה הצטרפו למועצת הנוער העירונית גם נציגים מהמגזר הערבי.

בדוק גם

זכה בתביעה, מחכה לכסף. הקשר הבולגרי בוז'ידר ואסב צילום: ויקטור כהן

צרות בצרורות

איצטדיון אין, מתקן אימונים אין, תמיכה עירונית אין. מה יש? חובות לשחקנים, חובות לספקים, חובות למוסדות ממשלתיים, תביעות משפטיות, צו עיקול ומאבק משפטי מול העירייה. קיץ לוהט בהפועל עכו

פרויקט המגורים מנרב על הים בעכו (הדמיה: וויופוינט)

בואו לגור על הים

  חברת מנרב החלה לאכלס את שני הבניינים הראשונים בפרויקט “מנרב על הים” בעכו כארבעה …

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *