בית / גליל מערבי / ספורט גליל מערבי / "פנו אליי מעפולה ומאסי, לא רואה את עצמי יורד לליגה א' "

"פנו אליי מעפולה ומאסי, לא רואה את עצמי יורד לליגה א' "

רוצים עוד סיבה למתיחות בין אסי גלבוע להפועל עפולה? בשבוע האחרון פנו שני המועדונים לחלוץ הפועל עכו, אלנתן סלמי, והציעו לו להצטרף לקבוצה שלהם בליגה א'. בשני המועדונים סבורים שחלוץ בקנה מידה של סלמי, יכול לסייע לקבוצה שלהם במאבקי העלייה לליגה הלאומית.

אלנתן סלמי
נשאר בעכו עד ינואר. אלנתן סלמי

בעונה שעברה כבש אלסלמי 10 שערים במדי מכבי אחי נצרת בליגה הלאומית, בקיץ הלך עם מאמנו לקבוצה מליגת העל, אבל לא הצליח להשתלב שם. שכרו של סלמי בהפועל עכו עמד על 15 אלף שקלים בחודש, פלוס הוצאות נסיעה ברכבת. באחי נצרת השתכר השחקן 11 אלף שקלים

סלמי אישר השבוע: "אכן פנו אלי מהפועל עפולה ואסי גלבוע, עם עפולה דיברנו באופן כללי, לא נכנסנו למספרים, זה שלב שרק מדברים. מהגלבוע התקשרו אלי, אני אפילו לא יודע מי, דיברו בטלפון, זה לא היה רציני, שאלו שאלות, אמרתי שכרגע זה אל על הפרק".

אתה רואה עצמך יורד לליגה א'?

"מבחינתי כרגע זה לא רלוונטי, אני נשאר בעכו עד ינואר, מתאמן עוד חודשיים בליגת העל, אחר כך נראה מה יקרה. ליגה א' היא מבחינתי האופציה האחרונה, אני לא חושב שבשלב זה של הקריירה שלי, אני צריך לרדת לליגה א'".

 

בדוק גם

מלכת היופי ניקול רזניקוב (צילום עצמי)

המלכה כבשה את פריס

קבלו פצצה: מלכת היופי של ישראל לשנת 2018, הלא היא ניקול רזניקוב מעפולה, מאסה בחופשות באילת והלכה בגדול על חופשה רומנטית עם בן הזוג בפריז. היה מדהים.

ראש העיר מגדל העמק מחזק את מלכה (צילום דוברות העירייה)

שובה מלכה: "אלוהים עשה נס גדול ועצום"

מלכה שנדקרה בשבוע שעבר והייתה בסכנת חיים דיברה היום לראשונה עם התקשורת. "יש לנו עם מתוק ומקסים".

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *