יום שני , ספטמבר 24 2018
בית / גליל מערבי / ספורט גליל מערבי / "פנו אליי מעפולה ומאסי, לא רואה את עצמי יורד לליגה א' "

"פנו אליי מעפולה ומאסי, לא רואה את עצמי יורד לליגה א' "

רוצים עוד סיבה למתיחות בין אסי גלבוע להפועל עפולה? בשבוע האחרון פנו שני המועדונים לחלוץ הפועל עכו, אלנתן סלמי, והציעו לו להצטרף לקבוצה שלהם בליגה א'. בשני המועדונים סבורים שחלוץ בקנה מידה של סלמי, יכול לסייע לקבוצה שלהם במאבקי העלייה לליגה הלאומית.

אלנתן סלמי
נשאר בעכו עד ינואר. אלנתן סלמי

בעונה שעברה כבש אלסלמי 10 שערים במדי מכבי אחי נצרת בליגה הלאומית, בקיץ הלך עם מאמנו לקבוצה מליגת העל, אבל לא הצליח להשתלב שם. שכרו של סלמי בהפועל עכו עמד על 15 אלף שקלים בחודש, פלוס הוצאות נסיעה ברכבת. באחי נצרת השתכר השחקן 11 אלף שקלים

סלמי אישר השבוע: "אכן פנו אלי מהפועל עפולה ואסי גלבוע, עם עפולה דיברנו באופן כללי, לא נכנסנו למספרים, זה שלב שרק מדברים. מהגלבוע התקשרו אלי, אני אפילו לא יודע מי, דיברו בטלפון, זה לא היה רציני, שאלו שאלות, אמרתי שכרגע זה אל על הפרק".

אתה רואה עצמך יורד לליגה א'?

"מבחינתי כרגע זה לא רלוונטי, אני נשאר בעכו עד ינואר, מתאמן עוד חודשיים בליגת העל, אחר כך נראה מה יקרה. ליגה א' היא מבחינתי האופציה האחרונה, אני לא חושב שבשלב זה של הקריירה שלי, אני צריך לרדת לליגה א'".

 

בדוק גם

רכבו של החשוד (צילום דוברות המשטרה)

חשד: תושב השטחים התכוון לבצע פיגוע בעפולה

כוחות משטרה גדולים גלויים וסמויים פתחו בסריקות נרחבות ברחבי העיר ובפריסת מחסומים בכניסות וביציאות מהאזור. בנוסף בוצע שימוש באמצעים טכנולוגיים בניסיון לאתר את החשוד. תוך זמן קצר מקבלת השיחה איתרו לוחמי יס"מ את הרכב החשוד באזור רובע יזרעאל בעיר עפולה, הלוחמים נטרלו את החשוד (21) וביצעו את מעצרו.

משפחת חייט חוגגת (צילום עצמי

החגיגה של משפחת חייט

מזל טוב למשפחת חייט ממושב ניר יפה, שחגגו לנסיך עילאי בר מצווה באולמי פאר. היה אירוע מהסרטים.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *