בית / גליל מערבי / חדשות גליל מערבי / עכו: קמפיין גיוס לרכישת 'רכב של חסד'

עכו: קמפיין גיוס לרכישת 'רכב של חסד'

דודו מנהל המרכז והרכב הקודם  (צילום: יח"צ)
דודו מנהל המרכז והרכב הקודם (צילום: יח"צ)

מרכז החסד הוא אחד הפרויקטים החשובים בתחום החסד באזור: מרכז סיוע לנזקקים עבור תושבי עכו, המופעל כולו על ידי מתנדבים. במסגרת פעילות המרכז מדי שבוע מחולקות כ-400 חבילות מזון למשפחות ולבודדים, בימי הלימודים מחולקים 500 כריכים לילדים בבתי ספר בעיר,  לפני ראש השנה ופסח מתקיימים מבצעי חלוקת מזון עירוניים בהשתתפות חיילים, תלמידים ועשרות מתנדבים ובהם מחולקים מעל 900 חבילות מזון ועוד פעילויות חסד רבות נוספות. בראש המרכז עומד כבר שנים תושב העיר דודו עבדי שאף קיבל את אות 'יקיר העיר' על פעילותו ההתנדבותית המסורה במרכז החסד. 

לדברי מנכ"ל גרעין אומץ שלמה קליין, לאחר שהרכב הקודם ששימש במשך שנים את מתנדבי המרכז שבק חיים, יצא הגרעין לגיוס המונים במטרה לנסות ולגייס את הכספים החסרים לרכישת הרכב החדש. "רכישת הרכב היא חיונית לפעילות המרכז", מסביר קליין, "בין היתר, הרכב משמש לחלוקת חבילות המזון לנכים, קשישים ובעלי מוגבלויות פיזיות ונפשיות שאינם ניידים וזקוקים להובלת חבילות המזון לביתם; לחלוקת כריכים יומית בבתי ספר ברחבי העיר לילדים ממשפחות נזקקות; לאיסוף מזון ממוקדי החלוקה, שדות ועסקים מקומיים המשתפים פעולה ותומכים בפעילות מרכז החסד ועוד. מכיוון שפעילות המרכז מבוססת כולה על ידי מתנדבים – הרכב הוא אחד הגורמים החיוניים ביותר לפעילות שוטפת של המרכז ואנו מבקשים את תמיכתכם".

בדוק גם

מקסים אזולאי (צילום: עצמי)

שוב לא שקט במחלקת הנוער בהפועל עכו

  העונה רק נפתחה וכבר בוצעו שינויים במחלקת הנוער של הפועל עכו, שנמצאת כרגע בכאוס. …

שואב כוח מההרצאות. בליצבלאו (צילום פרטי)

"אלוהים נשאר עם העיניים שלי בעזה"

13 שנים אחרי שנפצע בפיגוע בעזה ואיבד את מאור עיניו, אורן בליצבלאו מוכיח שבשבילו גם השמיים הם לא הגבול. בחודש שעבר הוא חצה את קו הסיום בתחרות איש הברזל בקטגוריית עיוורים בשוודיה, כשהוא שובר שיא עולמי - 10 שעות ו-51 דקות. בחודש הבא הוא יחזור לעיר הולדתו נהריה ויספר את סיפור חייו

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *