בית / גליל מערבי / נדל"ן גליל מערבי / עכו: קבוצת רוכשים דתית וחילונית מתגבשת בשכונת צפון הכרם

עכו: קבוצת רוכשים דתית וחילונית מתגבשת בשכונת צפון הכרם

 

מתגבשת קבוצת רוכשים בציבור החילוני והדתי בעכו. מחירי הנדל"ן המאמירים באזור המרכז יחד עם מחסור בקרקעות מביא את משקיעי הנדל"ן ומשפרי הדיר לתור אחר ערים חדשות. עכו נמצאת בתנופת פיתוח ועליית המחירים בשוק הנדל"ן נמדדת בקצב עלייה של 10-20 אחוז. שכונת צפון הכרם, נמצאת בקצה הצפוני של העיר ונחשבת לשכונה האיכותית

חברת אילה אגמ עוסקת בגיבוש קבוצות רכישה מדווחת כי קבוצת רוכשים מתגבשת לרכישת בתים בבנייה רוויה בפרויקט של 107 יחידות דיור בחמישה בניינים. ארבעה בניינים בני שש קומות ועוד בניין מדורג בן שתי קומות. החברה מסרה כי ההרשמה עומדת על 60 אחוז של רוכשים מהדירות מהציבור הדתי והחילוני.

בפרויקט מוצעים דירות החל משלושה חדרים ועד פנטהאוז עם שישה חדרים. הדירות משתרעות על פני 81 מ"ר פלוס 12 מ"ר מרפסת במחיר של 675 אלף שקלים. מחיר דירת ארבעה חדרים עומד על 775 אלף שקלים ופנטהאוז כ-120 מ"ר פלוס מרפסת יימכר ב-895 אלף שקלים.

החברה אף ניהלה את בניית השכונה הצבאית בעכו ואת פרויקט המגורים עבור עמותת עכו/גרעין תורני מעל 250 יחידות דיור שנמצא כרגע בשלבי בניה מתקדמים.

 

 

לב עכו תצלום אוויר

לב עכו תצלום אוויר

 

בדוק גם

זכה בתביעה, מחכה לכסף. הקשר הבולגרי בוז'ידר ואסב צילום: ויקטור כהן

צרות בצרורות

איצטדיון אין, מתקן אימונים אין, תמיכה עירונית אין. מה יש? חובות לשחקנים, חובות לספקים, חובות למוסדות ממשלתיים, תביעות משפטיות, צו עיקול ומאבק משפטי מול העירייה. קיץ לוהט בהפועל עכו

נהריה הירוקה, פרויקט וילאר

כל העיניים על נהריה

לפני כל הפרובוקציות והמסרים הפופוליסטים נחדד ששוק הנדל"ן מורכב מביקוש והיצע. מחירי הנדל"ן נמצאים במגמת …

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *