מבזקים
בית / גליל מערבי / נדל"ן גליל מערבי / עכו: קבוצת רוכשים דתית וחילונית מתגבשת בשכונת צפון הכרם

עכו: קבוצת רוכשים דתית וחילונית מתגבשת בשכונת צפון הכרם

 

מתגבשת קבוצת רוכשים בציבור החילוני והדתי בעכו. מחירי הנדל"ן המאמירים באזור המרכז יחד עם מחסור בקרקעות מביא את משקיעי הנדל"ן ומשפרי הדיר לתור אחר ערים חדשות. עכו נמצאת בתנופת פיתוח ועליית המחירים בשוק הנדל"ן נמדדת בקצב עלייה של 10-20 אחוז. שכונת צפון הכרם, נמצאת בקצה הצפוני של העיר ונחשבת לשכונה האיכותית

חברת אילה אגמ עוסקת בגיבוש קבוצות רכישה מדווחת כי קבוצת רוכשים מתגבשת לרכישת בתים בבנייה רוויה בפרויקט של 107 יחידות דיור בחמישה בניינים. ארבעה בניינים בני שש קומות ועוד בניין מדורג בן שתי קומות. החברה מסרה כי ההרשמה עומדת על 60 אחוז של רוכשים מהדירות מהציבור הדתי והחילוני.

בפרויקט מוצעים דירות החל משלושה חדרים ועד פנטהאוז עם שישה חדרים. הדירות משתרעות על פני 81 מ"ר פלוס 12 מ"ר מרפסת במחיר של 675 אלף שקלים. מחיר דירת ארבעה חדרים עומד על 775 אלף שקלים ופנטהאוז כ-120 מ"ר פלוס מרפסת יימכר ב-895 אלף שקלים.

החברה אף ניהלה את בניית השכונה הצבאית בעכו ואת פרויקט המגורים עבור עמותת עכו/גרעין תורני מעל 250 יחידות דיור שנמצא כרגע בשלבי בניה מתקדמים.

 

 

לב עכו תצלום אוויר

לב עכו תצלום אוויר

 

בדוק גם

אריק נג'ר ובבר דהן (צילום אדריאן הרבשטיין)

טופז זה מותג

הם נמצאים במטבח בכל אירוע ולא יעזבו עד אחרון הסועדים, נוסעים לתערוכות עיצוב בעולם, מתכננים מהפך באולם טופז הוותיק  ונזכרים איך יצרו מהפכה קולינרית חסרת תקדים בשוק האירועים. בבר דהן ואריק נג'ר הבעלים של אולמי טופז וטופז על הים יישארו לעוד הרבה שנים ובאוגוסט 2019 הם מתכננים מהפך.  או כמו שכולם אומרים: "מילה של בבר זאת מילה"

IMG-20180304-WA0018

המשטרה: פיגוע הדריסה בעכו על רקע לאומני

שלושה פצועים בפיגוע דריסה בעכו. הנהג נוטרל

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *