בית / גליל מערבי / חדשות גליל מערבי / עכו: סיירת הביטחון לכדה גנבי סולר ממשאיות

עכו: סיירת הביטחון לכדה גנבי סולר ממשאיות

סיירת הביטחון של עיריית עכו לכדה בשבוע האחרון חשודים בפריצות וגניבה ופקחי העירייה אף ביצעו החרמות של חזיזים. בעקבות קריאה למוקד העירוני על חשד לגניבת סולר ממשאית, הוזעקו צוותי סיירת הביטחון למקום האירוע ואיתרו חשודים בעת גניבת סולר. במהלך מרדף אחר אחד הגנבים נתפס רכב עם מיכלי סולר נוספים. החשודים הועברו להמשך חקירת המשטרה. במקרה אחר שאירע בשעות הלילה, במהלך סיור למניעת התפרצויות אותרו שני חשודים בשעת גניבה. השניים תושבי הקריות בעלי עבר פלילי הועברו לחקירה.

סיירת הביטחון בעיריית עכו
שלושה סוסים הוחרמו. סיירת הביטחון בעיריית עכו (צילום: ארכיון)

סיירי הביטחון שעסקו  באיתור וונדליזם ובריונות לכדו ארבעה קטינים שגרמו על פי החשד נזק לרכבו של תושב העיר. החשודים הודו בעבירות שיוחסו להם והמקרה הועבר להמשך טיפול המשטרה. בשבוע שעבר אותרו נערים בעת שהשליכו חזיזים ברחבי העיר ובוצעו החרמות של מספר רב של חזיזים. באחד המקרים עוכב קטין לאחר שהשליך חזיז במרכז מגורים ונפתח כנגדו תיק פלילי. הציבור מתבקש לגלות ערנות בנושא ולדווח על מפגע זה.

מנהל אגף הביטחון יניב אשור ציין, כי במסגרת פעילות האגף בתחום אכיפת עבירות איכות חיים אותרו ונלכדו שלושה סוסים שהשתוללו ברחבי העיר ובעת ההחרמות נתפסו חשודים עם ציוד גנוב.

בדוק גם

מרסל קאופמן, הילה ברובין, רבקה כהן, זאב קרבציק צילום עליזה רוזן הברמן

כרמיאל: סיוט בשכונת המייסדים

זה כ-10 שנים שתושבי שכונת המייסדים הוותיקה, שפעם הייתה שקטה ושלווה, בסיוט מתמשך. הכל החל כשמתחם בית הספר פלמ"ח הוקצה על ידי העירייה לעמותה החרדתית "קרן אורה", ובית הספר הפך לפנימייה, שבה מתגוררים מאות אברכים. התושבים סובלים ממטרדי לכלוך ורעש בכל שעות היום. השבוע, כשוועדת ההקצאות החליטה להקצות את המתחם תמורת סכום סמלי, קם שוב קול זעקה

ג'מילה הרדל, חכ מיכל בירן, חכ יעל גרמן, רון שני, ענבר בזק - צילום עידן אורון

התושבים נחנקים מהשריפות הפיראטיות

המאבק בשריפת הפסולת בשטחים פתוחים בגליל עובר הילוך. פסולת שמשתרעת על אלפי דונמים ומאלצת את כל …

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *