יום חמישי , ספטמבר 20 2018
בית / גליל מערבי / ספורט גליל מערבי / עכו: מועדון הכדורגל ארסנל החל לפעול בבתי הספר

עכו: מועדון הכדורגל ארסנל החל לפעול בבתי הספר

פרויקט הדגל של מועדון הכדורגל האנגלי היוקרתי "ארסנל" החל בימים אלה לפעול בבתי הספר היסודיים בעכו, זה השנה השישית ברציפות. הפרויקט משותף לעיריית עכו, הסוכנות היהודית – שותפות צפון הגליל ובריטניה, מגבית בריטניה בישראל והמכללה האקדמית גליל מערבי.

ראש עיריית עכו שמעון לנקרי שפעל לקידום הפרויקט בבתי הספר בעיר אמר: "זהו אחד המיזמים שזוכים להצלחה מרובה מדי שנה בשנה. אנו רואים בספורט כלי חינוכי שבאמצעותו ניתן להקנות לילדים מיומנויות למידה, אחריות, והתמודדות עם תחרות, הצלחה ומשמעת". בפרויקט לומדים מאות תלמידים מחמישה בתי ספר יסודיים בעיר: אשכול, ויצמן, אל-מנארה, גורדון ואל-אמל. התלמידים עוברים הכשרה החל משלב הבסיס ועד לטכניקות מתקדמות וחדישות בכדורגל העולמי.

שני המאמנים מתגוררים בעכו ובהתאם לתכנית הלימודים שהוכנה מבעוד מועד הם מאמנים בשעות הבוקר בבתי הספר ותורמים מניסיונם. את הפרויקט מרכז אביחי עבדי.

רואים בספורט כלי חינוכי. פרויקט ארסנל (צילום: דוברות עיריית עכו)
הצלחה ומשמעת. פרויקט ארסנל (צילום: דוברות עיריית עכו)

 

בדוק גם

שואב כוח מההרצאות. בליצבלאו (צילום פרטי)

"אלוהים נשאר עם העיניים שלי בעזה"

13 שנים אחרי שנפצע בפיגוע בעזה ואיבד את מאור עיניו, אורן בליצבלאו מוכיח שבשבילו גם השמיים הם לא הגבול. בחודש שעבר הוא חצה את קו הסיום בתחרות איש הברזל בקטגוריית עיוורים בשוודיה, כשהוא שובר שיא עולמי - 10 שעות ו-51 דקות. בחודש הבא הוא יחזור לעיר הולדתו נהריה ויספר את סיפור חייו

קהל יש, מה עם הקבוצה? אוהדי הפועל עכו צילום: אדריאן הרבשטיין

כמה עולה כרטיס למשחק של הפועל עכו?

הפועל עכו החלה במכירת מנויים לעונה הקרובה. עד כה, רכשו כמה עשרות אוהדים אדוקים את …

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *