בית / גליל מערבי / ספורט גליל מערבי / עכו זכתה באליפות מרכזי הטניס לבנות 12

עכו זכתה באליפות מרכזי הטניס לבנות 12

חגיגת טניס גדולה התקיימה בסוף השבוע במרכז לטניס ביפו, כשבפעם ה-14 ברציפות נערכה תחרות מארשל המסורתית לזכרו של רס"ן איתן בלחסן, מפקד סיירת הצנחנים שנפל במהלך מבצע צבאי. התחרות מהווה את אליפות מרכזי הטניס לגילאי 12 ו-14, בנים ובנות. 40 קבוצות השתתפו באליפות, כשהשלב הראשון היה משחקי דירוג בשיטת נוק-אאוט. מלבד צבירת הניסיון לשחקנים הצעירים שמשתתפים בתחרות, היא מיועדת גם לגיבוש עבור הילדים, ששוהים יחד בבית מלון עם המאמנים ונהנים מפעילויות גיבוש חברתיות נוספות.

בקטגוריה לבנים, גילאי 12, זכה מרכז הטניס של קרית שמונה. בקטגוריה לבנות, גילאי 12, זכתה הקבוצה מהמרכז לטניס בעכו שגברה במפגש המר על מרכז הטניס חיפה. הקבוצה כללה את הטניסאיות: דניאל קרוקוב, עופרי פולק וטלי קרסנופולסקי. מאמן הקבוצה הוא יניב ברק. קבוצת הבנות לגילאי 14 של המרכז לטניס בעכו, סיימה במקום הרביעי, לאחר הפסד למרכז הטניס ירושלים. דיאנה סימוניק מעכו (בנות 14), זכתה בפרס על היותה "שחקנית למופת".

דניאל קרוקוב, עופרי פולק, יניב ברק (מאמן) וטלי קרסנופולסקי
בנות אלופות. (מימין לשמאל) דניאל קרוקוב, עופרי פולק, יניב ברק (מאמן) וטלי קרסנופולסקי (צילום: המרכז לטניס עכו)

בדוק גם

בדרך החוצה? סטנצ'יו מחכה להכרעת בית המשפט צילום: אדריאן הרבשטיין

בית המשפט יכריע בסוגית הפועל עכו

בית המשפט המחוזי בחיפה, אמור להכריע בסוגית הפועל עכו: האם תחזור לרשות עיריית עכו או …

זכה בתביעה, מחכה לכסף. הקשר הבולגרי בוז'ידר ואסב צילום: ויקטור כהן

צרות בצרורות

איצטדיון אין, מתקן אימונים אין, תמיכה עירונית אין. מה יש? חובות לשחקנים, חובות לספקים, חובות למוסדות ממשלתיים, תביעות משפטיות, צו עיקול ומאבק משפטי מול העירייה. קיץ לוהט בהפועל עכו

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *