בית / גליל מערבי / חדשות גליל מערבי / עכו: בן מיוסט נבחר למנכ"ל החברה הכלכלית

עכו: בן מיוסט נבחר למנכ"ל החברה הכלכלית

עו"ד בן מיוסט נבחר לאחרונה במכרז לתפקיד מנכ"ל החברה הכלכלית של עכו. מיוסט (31) תושב העיר עכו, שימש בשלוש שנים האחרונות בתפקיד מ"מ מנכ"ל החברה.
מיוסט, בוגר תואר שני במדיניות ציבורית מטעם אוניברסיטת ת"א, בוגר משפטים מהאוניברסיטה העברית בירושלים ובוגר מצטיין של "תכנית הצוערים לשירות הציבורי". בין השאר התמחה בעבודה מעשית באגף תאום, מעקב ובקרה במשרד ראש הממשלה, במשרד ראש מינהל השלטון המקומי במשרד הפנים ובמשרד ראש מטה שר הביטחון. בעבר השתתף מיוסט בהקמת ניהול מיזם חברתי לשינוי מדיניות הטפסים בשירות הציבורי בשיתוף משרדי הממשלה השונים.

מיוסט ניהל לפני כחמש שנים בבחירות האחרונות את מטה הצעירים של ראש עיריית עכו שמעון לנקרי ונחשב לאחד האנשים המקרובים אילו. מאז שמונה לממלא מקום מנכ"ל החברה הכלכלית פעל להחייאת החברה, ייזום פרויקטים ותהליכים אסטרטגיים לביסוס החברה ושגשוגה. ועדת המכרזים שדנה בבחירת מנכ"ל החברה הכלכלית, כללה את ראש העירייה שמעון לנקרי, סמנכ"ל העירייה קובי שמעוני, רו"ח בשארה עבסאוי – ממונה תקציבים במחוז חיפה של משרד הפנים ומנכ"ל החברה הכלכלית  בחדרה חגית גולני. על התפקיד התמודדו ארבעה מועמדים.

בעיריית עכו אומרים כי מיוסט היה המועמד הראוי ביותר. כיום מובילה החברה הכלכלית של עכו פרויקטים רבים לקידום העיר ביניהם ניהול הקמת פארק ספורט אתגרי, פרויקט החוף הדרומי, מנהלת העיר עכו העתיקה, חידוש ושדרוג הבזאר הטורקי בעיר העתיקה, הקמת חניונים, פריסת מערכות פוטו וולטאיים על גגות מוסדות ציבור ופיתוח התיירות בעיר.

בדוק גם

שריפה בנהריה צילום כיבוי אש מחוז

שישה לכודים חולצו מבית בוער בנהריה

שלושה צוותי כיבוי בפיקודו של רס״ר חיים תיבי, פועלים בשריפת בית פרטי ברחוב אחד העם …

תמונה למזכרת? דניאל סטנצ'יו על רקע האצטדיון העירוני צילום: ויקטור כהן

עיריית עכו מגבירה את הלחץ על ראשי הפועל עכו לעזוב

האיצטדיון העירוני נסגר בפני עמותת הפועל עכו ומשרדי האגודה פונו. זאת, כתגובה להחלטת חבריה להמשיך את ההתקשרות עם המנהל המקצועי דניאל סטנצ'יו. בעירייה לא פוסלים אפשרות להקים את הקבוצה מחדש, בליגה ג'

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *