יום רביעי , דצמבר 19 2018
בית / גליל מערבי / עכו / העממיות מעכו העתיקה מגיעות לעיר הגדולה
העממיות
העממיות (צילום: ינאי יחיאל)

העממיות מעכו העתיקה מגיעות לעיר הגדולה

"עממיות" מגוללת את סיפורן של שני (נטע גרטי) סלבית ( אניה בוקשטיין) רונית(רותם זיסמן) וחן ( מלי לוי). ארבע חברות טובות שמגיעות מעכו ומשנות את שם משפחתן ומצליחות ל"השתחל" לתפקיד באגף הנהלת החשבונות באחת מחברות שוק ההון היוקרתיות בארץ. שני פרקים ישודרו בשבוע הראשון להשקה. ה"עממיות" מנסות, ולרוב גם מצליחות, להסוות את התנהגותן האמיתית, את סגנון דיבורן כשהמטרה היא להשתמש בקשרים החדשים שלהן כדי למצוא חתן מולטי מיליונר אשר יגשים להן את כל המשאלות. בדרכן למטרה הן מנסות לפתור בדרך קומית אין ספור סוגיות של בינו לבינה ואסטרטגיות כיבוש שונות הדורשות מהן לגייס את כל חוכמת הרחוב שלמדו בילדותן.

העממיות
העממיות (צילום: ינאי יחיאל)

"עממיות" היא למעשה הפרויקט הראשון של נאור ציון ב"רשת". ציון, החל בכתיבת הסדרה כבר בסיום העונה השלישית של "החברים של נאור ", שגם אותה הוא כתב, ביים ואף שיחק בתפקיד הראשי. הרעיון ל"עממיות" נולד בעקבות תגובות נלהבות שקיבל עם שידור הפרק "הפריחה הסמויה" (ב"חברים של נאור").
הפרק הראשון בסדרה ישודר ביום ראשון ה- 26 בינואר ופרק נוסף ישודר, יום שני ה- 27 בינואר, מיד לאחר "המערכת". הסדרה  תשודר מידי יום שני. תסריט ובימוי: נאור ציון מפיקים: מרק ומיכאל רוזנבאום

בדוק גם

yahavlevi

טניס שדה: שביט הררי ויהב לוי, אלופי טורניר גרינשפיין

שביט הררי ויהב לוי, מהמרכז לטניס עכו, זכו במקום הראשון לגילאי 12, בתחרות לארי גרינשפיין, …

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *