בית / גליל מערבי / עכו / ניפגש בשנה הבאה: הסתיים פסטיבל עכו לתיאטרון אחר

ניפגש בשנה הבאה: הסתיים פסטיבל עכו לתיאטרון אחר

פסטיבל עכו לתיאטרון אחר ה-34 ננעל אמש (שלישי). במהלך ארבעת ימי הפסטיבל, גדשו את רחובות העיר העתיקה בעכו מעל 100 אלף איש שצפו במגוון ההצגות ומופעי הרחוב שהוצעו במהלכו.

את פרס ההצגה הטובה ביותר קטפו השנה שתי הצגות: "פפפפפפפ" ו-"ספר הפנים שלי". לדעת השופטים שתי ההצגות מייצגות שתי פנים לפסטיבל עכו: פנים של פסטיבל לתיאטרון אחר, ופנים לתאטרון לא לגמרי אחר אבל נועז, מקורי ויצירתי במיוחד.

מנכ"ל הפסטיבל אלברט בן שלוש: "100 אלף המבקרים שפקדו את העיר בארבעת ימי הפסטיבל נתנו את אמונם המחודש בפסטיבל עכו גם השנה. האווירה סביב הפסטיבל הייתה נהדרת והאורחים הביעו זאת במילים ובתגובות שהתקבלו. משלחת של כ-100 שוחרי תרבות מארה"ב ביקרה בפסטיבל יחד עם רקדני להקת המחול בלט אוסטין שהעניקו חוויה תרבותית ואמנותית נוספת".

ראש עיריית עכו שמעון לנקרי: "אין ספק שפסטיבל עכו ה-34 הציב רף גבוה ביותר לפסטיבל עכו הבא. ניתן לומר בהחלט כי מדובר באחד הפסטיבלים המוצלחים ביותר הן מבחינה אמנותית והן מבחינה הפקתית- פשוט מדהים. העיר עכו קידמה את פני מאה אלף המבקרים בפסטיבל באהבה ואת השחקנים והיוצרים הרבים שלקחו בו חלק והפכו את העיר לביתם השני. העיר משקיעה מיליוני שקלים בשמירה על פסטיבל ברמה בינלאומית וכך תמשיך גם בעתיד. חג שמח ונתראה בשנה הבאה".

מעל 100 אלף איש הגיעו לפסטיבל עכו (צילום: אושרי כהן)
מעל 100 אלף איש הגיעו לפסטיבל עכו (צילום: אושרי כהן)

בדוק גם

יקב שטרן, צלם אנטולי מיכאלו

יריד זמן יין יתקיים בשבת בצפון

עמותת "זמן גליל מערבי" עורכת בפעם ה-6 ברציפות את בהשתתפות 5 יקבי בוטיק ומזקקה בגליל: יקב שטרן, יקב יפתחאל, יקב אורגני לטם, יקב כישור, יקב אשקר ומזקקת יוליוס 

סופרמן מבית איציק צורי (צילום איציק צורי)

כשסופרמן לבש רק בוקסר

המאפרת ואמנית ציורי הגוף  סיון צורי, מ'בית הספר למקצועות היופי איציק צורי בקניון עזריאלי עכו, …

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *