מבזקים
בית / גליל מערבי / חדשות גליל מערבי / העירייה הרסה תחנת סמים בעכו

העירייה הרסה תחנת סמים בעכו

כחלק ממדיניות אכיפה ולחימה בפשיעה המונהגת בעיריית עכו, עובדי מינהל התפעול והאכיפה בעירייה ביצעו הבוקר (שני) הריסה של תחנת סמים שפעלה בעיר בסמוך לבית העלמין הנוצרי. יצוין כי זו תחנת הסמים השלישית שפורקה על ידי העירייה בשנה וחצי האחרונות.
תחנת הסמים פעלה במבנה נטוש שבבעלות פרטית ואשר עליו השתלטו גורמים עבריינים. לאחר הוצאת צו הסרת סכנה על המבנה, הוצא גם צו הריסה שבעקבותיו פעלו עובדי אגף הביטחון ומינהל התפעול והאכיפה בסיוע המשטרה והרסו כליל כאמור את המבנה ששימש לתחנת סמים.

תחנת סמים (צילום: עיריית עכו)
תחנת סמים (צילום: עיריית עכו)
מתחם התחנה המפורקת (צילום: עיריית עכו)
מתחם התחנה המפורקת (צילום: עיריית עכו)

ראש עיריית עכו שמעון לנקרי שיבח את פעילות עובדי מינהל התפעול והאכיפה ואמר, כי שיתוף הפעולה הפורה של העירייה עם המשטרה מניב תוצאות והם ימשיכו לעשות הכל על מנת למגר את הפשיעה ככל שניתן ולהביא לשיפור איכות החיים ורווחת התושבים בעיר. עוד נמסר מהעיריה נמסר כי באגף הביטחון ימשיכו לבצע פעילות אכיפה ושמירה על הסדר הציבורי בעיר, ואף מקרה של אלימות או ניסיון לפגיעה בפקחים וסיירים לא ירתיעו את העובדים מלבצע את עבודתם נאמנה.

 

בדוק גם

אביטל בוחבוט בורשטיין (צילום: פרטי)

מנכ"לית תאגיד מעיינות זיו: "תתבייש לרקוד על הדם"

כך ענתה מנכ"לית תאגיד מעיינות זיו אביטל בוחבוט - בורשטיין למהנדס מועצת שלומי טל חמי, כשפנה לממונה על התאגידים והתלונן על היעדר טיפול בגלישת שפכים לחוף בצת המזהם את הנחל

שוק רמלה לוד [צילום: יח"צ]

צו סגירה זמני לשוק רמלה-לוד במתחם עין המפרץ

מפקד תחנת עכו סנ"צ יניב רונן הוציא צו סגירה זמני לשוק רמלה לוד במתחם עין …

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *