בית / גליל מערבי / חדשות גליל מערבי / מח"ש הגישה כתב אישום נגד חוקרת ותיקה מתחנת עכו

מח"ש הגישה כתב אישום נגד חוקרת ותיקה מתחנת עכו

המחלקה לחקירות שוטרים בפרקליטות המדינה, הגישה לבית המשפט השלום בחיפה כתב אישום נגד חוקרת ותיקה במשטרה, ציפורה סמואל, בגין גניבה מנחקרים בתחנת המשטרה במספר הזדמנויות שונות.

על פי עובדות כתב האישום, בין החודשים יוני -יולי 2012, חקרה שמואל ששירתה כחוקרת בתחנת עכו שבעה מתלוננים. במהלך החקירה הורתה להם בתואנות שונות, לצאת מהחדר בעוד הם מותירים את חפציהם האישיים במחיצתה. באמצעות תחבולה זו, ניגשה החוקרת לחפציהם האישיים וגנבה מהם כסף, בסכומים של מאות ואלפי שקלים, שהיה מצוי בהם.

על פי כתב האישום, אישה שהוזמנה לחקירה התבקשה על ידי הנאשמת לצאת מהחדר להביא דבר מה. "המתלוננת פעלה לפי הנחיות הנאשמת, תוך שהיא משאירה את תיקה האישי בחדרה של הנאשמת, ואז נטלה הנאשמת 170 שקלים, מתוך תיקה של המתלוננת".

באישום השני מתואר כי אישה נוספת הגיעה אל תחנת המשטרה, על מנת לברר דבר מה בנוגע לחקירה עתידית של בנה על ידי הנאשמת, ובמהלך הפגישה בין המתלוננת לנאשמת, ביקשה הנאשמת מהמתלוננת לצאת את החדר, בעוד המתלוננת השאירה שם את תיקה האישי. בשלב זה, נטלה הנאשמת 17 שקלים ו-150 בשתי הזדמנויות שונות, מתיקה של המתלוננת.

עוד מתואר בכתב האישום גניבות נוספות בסכומים  של 1200 שקלים, 450 שקלים  ועוד.

 

בדוק גם

המטרה: לקבל הכרה כגן מוכר ורשמי. חברי "חיים ביחד" צילום: אדריאן הרבשטיין

גן שלנו מה נחמד הוא

ב-2 בספטמבר ייפתח בקיבוץ עברון גן דו לשוני, ראשון מסוגו בחברה הקיבוצית ובגליל המערבי. ילמדו בו שמונה ילדים יהודים מהקיבוץ ושמונה ילדים ערבים מהכפר מזרעה הסמוך. מאחורי היוזמה עומדת עמותה, שחבריה יהודים וערבים, מאמינים שאפשר גם אחרת ושהשלום מתחיל בתוכנו

המרכז הרפואי זיו - צילום המרכז הרפואי זיו

התפרצות העכברת; "אם יש חשד לבוא להיבדק"

חשש לקיומה של מחלת הלפטוספירוזיס Leptospirosis (עכברת ) במקורות מים טבעיים, ברמת הגולן. תשעה בני אדם …

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *