בית / גליל מערבי / עכו / מחול ושיר

מחול ושיר

לינה מחול מעכו כבשה את לב הקהל והיא רק בת 19.  לפני מספר חודשים היא היתה רק סטודנטית שנה א' לביולוגיה, בטכניון, כיום היא סלב, מושא להערצה, כובשת שוב ושוב את ליבם ונשמתם של המנטורים בתוכנית דה וויס. ביום רביעי, היא תעשה זאת שוב בסולו מרגש. בינתיים היא מתיישבת לשיחה ומדברת על התוכנית שהביאה לשינוי הגדול בחייה.

"זכות גדולה לעבוד עם שלומי שבת". לינה מחול (צילום: טל גבעוני)

תחום המוסיקה הינו חלק בלתי נפרד מחייה של מחול. בגיל 15 היא החלה ללמוד פסנתר  בקונסרבטוריון העירוני בעכו. בכיתה י"ב, הצטרפה מחול למקהלה ולקחה שיעורי פיתוח קול. מחול התפרסמה וקבלה חשיפה בעכו. היא  הופיעה בטקסים ובפני קהל המקומי, והופעה אחת שלא תשכח, בפני נשיא המדינה, שמעון פרס.

בראיון לעיתון "צפון-1" שיתפרסם ביום שישי הקרוב, מספרת מחול על חייה. היא נעלבת לשמוע את המשפט "את לא נראית ערבייה" ומקווה שהמשפטים הללו, ישתנו  בחברה  הישראלית, ושישפטו אדם על פי אישיותו ולא על פי מוצאו.

"אני מקווה מאוד שאנשים ישפטו אותי לפי הביצועים, השירה והאישיות שלי", אומרת מחול. "זאת תוכנית מוזיקלית, שמגלה זמרים חדשים והשנה לא מדובר רק בזמרים, אלא בזמרים איכותיים מאוד".

מחול מודה שהיא הופתעה מאוד שכל המנטורים הסתובבו אליה בשלב האודישן. "זה פשוט מדהים שהגדולים בתחום המוסיקה מתלהבים מהשירה שלך ואף מעריכים אותה. היתה לי התלבטות קשה בבחירת המנטור. היום אני מודה שאני שלמה עם הבחירה שלי- בשלומי שבת. זו זכות גדולה עבורי לעבוד עם מנטור כמו שלומי ואני לא מתחרטת לרגע".

הכתבה המלאה תפורסם בסופ"ש ב"צפון -1"

בדוק גם

בדרך החוצה? סטנצ'יו מחכה להכרעת בית המשפט צילום: אדריאן הרבשטיין

בית המשפט יכריע בסוגית הפועל עכו

בית המשפט המחוזי בחיפה, אמור להכריע בסוגית הפועל עכו: האם תחזור לרשות עיריית עכו או …

זכה בתביעה, מחכה לכסף. הקשר הבולגרי בוז'ידר ואסב צילום: ויקטור כהן

צרות בצרורות

איצטדיון אין, מתקן אימונים אין, תמיכה עירונית אין. מה יש? חובות לשחקנים, חובות לספקים, חובות למוסדות ממשלתיים, תביעות משפטיות, צו עיקול ומאבק משפטי מול העירייה. קיץ לוהט בהפועל עכו