מבזקים
בית / גליל מערבי / חדשות גליל מערבי / מדליקת המשואה הצעירה מעכו

מדליקת המשואה הצעירה מעכו

מבין מדליקי המשואות ביום העצמאות הקרוב, תהיה גם נציגות מכובדת לעכו: אור אסולין, תלמידת תיכון ממ'ד אמי'ת שבעכו, תלמידה בתכנית 'עתידים' , יזמית וחוקרת צעירה אשר משמשת מנכ"לית חברת פיתוח ליזמים צעירים. היא תדליק אחת מ 12 המשואות יחד עם אהוד שבתאי – ממייסדי ומפתחי אפליקציית הניווט המהפכנית WAZE שכבשה את העולם.

מנכל"ית, חוקרת ומדליקת משואה. אור אסולין (צילום: דוברות משרד החינוך)
מנכל"ית, חוקרת ומדליקת משואה. אור אסולין (צילום: דוברות משרד החינוך)

אתי צברי, מנהלת אמי'ת מרגישה גאה במיוחד: "אור, כשמה כן היא, מביאה אור לכל מקום בו היא נמצאת. היא תלמידה מובילה בכיתה הן מבחינה לימודית והן מבחינה חברתית.היא מצטיינת בלימודיה אך מצליחה לשלב בלמידה תחביבים חברתיים -ערכיים נוספים. אחת לשבוע היא נוסעת לאורט 'בראודה' כרמיאל, במסגרת תוכנית 'קדם עתידים' בביה"ס. בתוכנית היא לומדת את תורת חקר המוח במסגרת לימודי ביו-רפואה.

אך אור לא מסתפקת בכך : פעמיים בשבוע היא משתתפת במיזם 'יוניסטרים' המכשיר תלמידים להיות יזמים לפיתוח סטארט אפ במגוון תחומים. אור משמשת במיזם כמנכל"ית חברה לייצור מכשיר המחמם אוכל ללא צורך במקור חשמל. כל העיסוקים הללו אינם פוגמים בהגשתה לבגרות במתמטיקה, ביולוגיה ואנגלית ברמה של 5 יח"ל.

 

בדוק גם

אביטל בוחבוט בורשטיין (צילום: פרטי)

מנכ"לית תאגיד מעיינות זיו: "תתבייש לרקוד על הדם"

כך ענתה מנכ"לית תאגיד מעיינות זיו אביטל בוחבוט - בורשטיין למהנדס מועצת שלומי טל חמי, כשפנה לממונה על התאגידים והתלונן על היעדר טיפול בגלישת שפכים לחוף בצת המזהם את הנחל

שוק רמלה לוד [צילום: יח"צ]

צו סגירה זמני לשוק רמלה-לוד במתחם עין המפרץ

מפקד תחנת עכו סנ"צ יניב רונן הוציא צו סגירה זמני לשוק רמלה לוד במתחם עין …

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *