יום שישי , ספטמבר 21 2018
בית / גליל מערבי / חדשות גליל מערבי / מבצע יהודי: צובעים את עכו בכחול לבן

מבצע יהודי: צובעים את עכו בכחול לבן

קבוצת הפייסבוק עכו שלנו עורכת השבוע מבצע חסר תקדים ליום העצמאות בשם: "צובעים את עכו בכחול לבן", במטרה לעודד אנשים לתלות בחלונות בביתם את דגלי ישראל. הקבוצה התרכזה דווקא באזור עכו צפון-אזור מעורב דמוגרפי. בפרויקט היה שותף, יועץ ראש עיריית עכו לשעבר, ישראל בן עזרא, שצפוי להתמודד בבחירות הקרובות. בן עזרא תרם לקבוצת עכו שלנו 100 דגלים. ואדיר כהן מייסד הקבוצה יחד עם רעייתו הילה ועוד פעילים, עברו בית בית והציעו לתושבים דגלים.

אדיר כהן ופעילי עכו שלנו
לא נשארים אדישים. אדיר כהן (באמצע) ופעילי הקבוצה (צילום: עכו שלנו)
שיכון עכו צפון
לפני ואחרי המבצע ליום העצמאות (צילום: עכו שלנו)

כהן: "בימים שהמדינה אמורה להיות צבועה בכחול ובלבן, אנחנו בעכו לא נשארים אדישים, יוצאים החוצה מהבועה ותולים את דגל ישראל. עוד היום במהלך השבוע שלפני יום העצמאות. בשנים האחרונות במרכז העיר פחות ופחות אנשים מניפים את הדגל שלנו בזמן הזה בשנה. הדבר מסמל חוסר אחדות, חוסר לאומיות ועוד הרבה דברים שאנחנו לא שואפים להגיע אליהם. שוטטתי ברחובות העיר וצילמתי בתים שהניפו דגלים. כל מי שטרם הניף דגל מתבקש לעשות זאת במטרה שעכו תהיה מוצפת בדגלים, בגאווה. סיכם.

בדוק גם

מקסים אזולאי (צילום: עצמי)

שוב לא שקט במחלקת הנוער בהפועל עכו

  העונה רק נפתחה וכבר בוצעו שינויים במחלקת הנוער של הפועל עכו, שנמצאת כרגע בכאוס. …

שואב כוח מההרצאות. בליצבלאו (צילום פרטי)

"אלוהים נשאר עם העיניים שלי בעזה"

13 שנים אחרי שנפצע בפיגוע בעזה ואיבד את מאור עיניו, אורן בליצבלאו מוכיח שבשבילו גם השמיים הם לא הגבול. בחודש שעבר הוא חצה את קו הסיום בתחרות איש הברזל בקטגוריית עיוורים בשוודיה, כשהוא שובר שיא עולמי - 10 שעות ו-51 דקות. בחודש הבא הוא יחזור לעיר הולדתו נהריה ויספר את סיפור חייו

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *