מאסטר בשיווק

חלי ממן צילום: עידו לביא
חלי ממן צילום: עידו לביא

חלי ממן הוכתרה כאשת השיווק לחודש ספטמבר של איגוד השיווק הישראלי. ממן, שייסדה את קבוצות התמיכה לאורח חיים בריא, נבחרה, כשנימוק הוועדה לבחירתה היה: "בזכות המחשבה העדכנית והגישה המפרגנת, הפכה חלי ממן לשם דבר בתחום הדיאטות ואורח החיים בישראל".

בהודעה שהפיץ איגוד השיווק בתחילת השבוע, נכתב כי המהלך השיווקי שהובילה ממן, הצליח להפוך לשם מוכר בכל בית, גם באלה שאינם עוסקים בדיאטות, והפכה את העולם המרתיע של דיאטות ותפריטים מוגבלים, לנגיש לכולם ומפחיד פחות, כיון שמיועד לאורח חיים בריא ולא להרזיה נקודתית.

חלי ממן מסרה השבוע בתגובה: "זה כבוד ענק והוא לא מובן מאליו בכלל, זהו טייטל שמאוד מחמיא, אבל זה המקום להגיד תודה לכל מי שמסביבי, אי אפשר לקבל את הטייטל הזה, ללא הצוות המדהים שלי, שחי איתי ומוביל את הדרך, כי השיווק הוא לא עבודה של אדם אחד, הצוות שהולך ומשווק אותך, זו ההצלחה הגדולה".

בדוק גם

אריק נג'ר ובבר דהן (צילום אדריאן הרבשטיין)

טופז זה מותג

הם נמצאים במטבח בכל אירוע ולא יעזבו עד אחרון הסועדים, נוסעים לתערוכות עיצוב בעולם, מתכננים מהפך באולם טופז הוותיק  ונזכרים איך יצרו מהפכה קולינרית חסרת תקדים בשוק האירועים. בבר דהן ואריק נג'ר הבעלים של אולמי טופז וטופז על הים יישארו לעוד הרבה שנים ובאוגוסט 2019 הם מתכננים מהפך.  או כמו שכולם אומרים: "מילה של בבר זאת מילה"

IMG-20180304-WA0018

המשטרה: פיגוע הדריסה בעכו על רקע לאומני

שלושה פצועים בפיגוע דריסה בעכו. הנהג נוטרל

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *