בית / גליל מערבי / נדל"ן גליל מערבי / לנקרי לשר התיירות: "קדם את פיתוח הטיילת הדרומית"

לנקרי לשר התיירות: "קדם את פיתוח הטיילת הדרומית"

שר התיירות סטס מיסז'ניקוב (הליכוד ביתנו) וצוות משרדו ערכו הבוקר (ג') סיור בעיר עכו ונפגשו עם ראש העירייה שמעון לנקרי. במהלך הפגישה שהתקיימה בלשכת ראש העיר השתתפו בין השאר סגני ראש העיר זאב נוימן ואדהם ג'מאל, מנכ"ל העירייה אוהד שגב, גזבר העירייה ראובן ויצמן, מנכ"ל החברה הכלכלית של עכו עו"ד בן מיוסט ומנכ"ל החברה לפיתוח עכו העתיקה דודו הררי.

לנקרי סקר בפני השר בהרחבה את התקדמותה של העיר בשנים האחרונות וציין לחיוב את שיתוף הפעולה הפורה בשנים האחרונות בין העירייה לבין משרד התיירות, וביקש מהשר לקדם את תכנית פרויקט הדגל של העיר – פיתוח טיילת החוף הדרומי, וכן לסייע במתן תקציב הולם לתחזוקת אתרי תיירות בעיר העתיקה.

לאחר מכן, הציג עו"ד מיוסט בפני השר פרויקטים שונים המבוצעים בימים אלה בשיתוף פעולה עם משרד התיירות.
מיסז'ניקוב: "אני מאוד נהנה לראות את עכו פורחת ומתפתחת. כשאני מסתובב בעולם אני גאה לספר על עכו שהינה עיר תיירותית מתקדמת עם עבר היסטורי מפואר". עוד אמר השר, כי הוא שמח על שיתוף הפעולה בין העירייה, משרד התיירות והחברה לפיתוח עכו העתיקה. השר ציין, כי הוא מאמין בתכניות לטווח ארוך, וכי צוות משרדו יקדם את הפרויקטים התיירותיים בעיר.

שמעון לנקרי, סטס מיסז'ניקוב וזאב נוימן
שמעון לנקרי, סטס מיסז'ניקוב וזאב נוימן (צילום: דוברות עיריית עכו)

בדוק גם

שיהיה בהצלחה. מאמן הפועל עכו אלון זיו עם מנהל הקבוצה דוניה שינהולץ (צילום: אדריאן הרבשטיין)

כדורגל: הפועל (צעירי) עכו פותחת עונה

המאמן אלון זיו התחיל לעבוד וכבר עיבה את הסגל בלא פחות מחמישה שחקנים צעירים חדשים שהצטרפו לקבוצה. שינהולץ חזר לתפקיד מנהל הקבוצה. חנן בן חמו ממשיך כמנהל מחלקת הנוער

הגבעטרון (צילום: יח"צ)

עכו: הזמרייה שתיפתח ביום ראשון מצדיעה לזמר העברי

בתוכנית: יצירות חדשות ועיבודים חדשים, מפגש מקהלות וחבורות זמר מכל הארץ, מירי מסיקה, הכל עובר חביבי והגבעטרון

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *