בית / גליל מערבי / ספורט גליל מערבי / להדרי נמאס מהתנהגות האוהדים: תלונה ותביעה

להדרי נמאס מהתנהגות האוהדים: תלונה ותביעה

הפועל עכו השלימה במחזור האחרון עשרה משחקים רצופים ללא ניצחון, כשנכנעה לבני סכנין, 2:1. בסיבוב הקודם, אגב, זה נגמר אחרת לגמרי כשעכו מביסה את סכנין, 1:5. אולם, מאז אותו מפגש, סכנין נמצאת במגמת עלייה, בעוד העכואים בנפילה חופשית. בעקבות ההפסד התקרבה עכו עד לכדי נקודה אחת בלבד מהקו האדום. "הקבוצה היא מעל הכל. אף שחקן לא מעל הקבוצה". כך אמר לא פעם מאמן הפועל עכו שמעון הדרי, הן בפתיחת העונה והן במהלכה. שחקנים בקבוצה שאלו השבוע: "מה עם המאמן? הוא מעל הקבוצה?".

שמעון הדרי
מחזיר מלחמה. שמעון הדרי (צילום: אדריאן הרבשטיין)

אחרים ציינו ואמרו: "כולם יודעים שלקבוצה אין עודף כסף והיא לא יכולה להרשות לעצמה לממן שני מאמנים, אז שמעון הדרי נשאר. במצב אחר עם תוצאות עגומות כאלה, המאמן היה כבר מזמן בבית. שמעון מתעקש להישאר ולא מבין שאיתו הקבוצה לא מצליחה להתרומם. אם הקבוצה תרד חלילה ליגה, הנזק הכלכלי שייגרם למועדון יהיה כזה גדול, שלא נראה איך יהיה אפשר לשקם אותו בעתיד. הרבה יותר קשה לעלות ליגה מאשר להישאר". הדרי: "המתפטרים בורחים מאחריות. אני לא בורח מאחריות ולכן אני לא מתפטר". בסיום המשחק עודד יו"ר הקבוצה ציון ויצמן, את חניכיו ואמר להם: "אני חושב שאנחנו לא נופלים מאף קבוצה. תרימו את הראש ותהיו מאוחדים. רק אם נישאר מלוכדים, ביחד נוכל לחזור ולנצח".

בעקבות הביקוש הגדול למשחק, התקיימה מכירה מוקדמת של כרטיסים. הקופות באצטדיון טוטו-עכו יהיו פתוחות גם ביום שישי (09:00 – 14:00) ובשבת החל מהשעה 17:00.

במקביל בצעד חסר תקדים הגיש מאמן הפועל עכו שמעון הדרי, תלונה במשטרה נגד אחד מאוהדי הקבוצה בגין איומים והסתה. במקביל, שוקל הדרי להגיש תביעת דיבה בסך 100 אלף שקלים נגד אותו אוהד.

הדרי: "מזה תקופה ארוכה שאותו אוהד משמיץ, מסית, מקלל ומגדף אותי באופן אישי. זה כבר הפך לבלתי נסבל". בתלונתו, מתבסס הדרי על דברים שנכתבו בפורומים שונים באינטרנט. האוהד, שזומן לחקירה במשטרה בסיומה שוחרר, הופתע מהמהלך שנקט נגדו המאמן, ואמר שאינו מעוניין להגיב. מדובר באוהד מוכר וידוע, המלווה את הקבוצה שנים ארוכות. ראש העירייה שמעון לנקרי יזם במהלך הימים האחרונים סולחה בין הצדדים, כשאחד התנאים לכך היא מכתב התנצלות, אותו יעביר האוהד למאמן.

בדוק גם

כוכבי מיוזיקלי (צילוםן יח"צ)

כוכבי מיוזיקלי מגיעים לעכו

אטרקציות הקיץ ממשיכות בקניון עזריאלי עכו מקבוצת קניוני עזריאלי. בעוד שבוע יתארחו בקניון כוכבי אפליקציית …

"הרומנים של תרשיחא לא פצו פה ולא התלוננו על התנאים שבהם שיכנו אותם". היום, אחרי 60 שנה צילום: איילת קורן

אנחנו כולנו מאותו הכפר

הצד של תרשיחא של הכרתם. הידעתם שבסוף שנות ה-40, תחילת ה-50, דיברו בכפר הערבי שתי שפות? רומנית וערבית? בתחילת השבוע התקיים במושב מעונה מפגש מרגש של בני הקהילה הרומנית של תרשיחא. היו שם זקנים, ניצולי שואה, שהגיעו ארצה באונייה, וילדיהם, שחלקם נולדו בכפר, ובעיקר היו שם הרבה זיכרונות יפים

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *