מבזקים
בית / גליל מערבי / חדשות גליל מערבי / חדש: קורס סטיילינג לנשים חרדיות

חדש: קורס סטיילינג לנשים חרדיות

כחלק מהמאמצים לשילוב נשים חרדיות בפעילות לתעסוקה ויזמות נפתחה לאחרונה בעכו תוכנית הכשרה ייחודית בתחום התדמיתנות והטקסטיל.

היוזמה הועלתה כמענה לצורך מהשטח לפעילות התואמת את אורח החיים הייחודי של נשים מהקהילה החרדית בעיר. תוכנית ההכשרה כוללת יזמות עסקית והעצמה כאשר המטרה היא להקנות לנשים מקצוע בעל אופק תעסוקתי.

הקורס בהנחיית מט"י גליל מערבי וביוזמת המרכז לפיתוח ההון האנושי בעיריית עכו מתקיים בעיר עכו ובמהלכו ילמדו הנשים את יסודות התדמיתנות, תהליכי עבודה וטכניקה, תפירת מוצר מהיסוד ועד הגימור, עיצוב והפעלת עסק ביתי ובנוסף יקבלו המשתתפות סדנת סטיילינג.

בתוכנית משתתפות 13 נשים חרדיות בגילאי 25-50 המעוניינות לרכוש מקצוע לחיים או להגדיל הכנסה. ראש עיריית עכו שמעון לנקרי ציין, כי העירייה משקיעה משאבים ומאמצים רבים בתכניות לצמצום האבטלה, יצירת מקורות תעסוקה והכשרה מקצועית עבור דורשי העבודה.

כרמית כהן מנהלת המרכז לפיתוח ההון האנושי: "תוכנית זו ואחרות לקידום התעסוקה הינן חלק מתוכנית העבודה השנתית של רשות מקדמת תעסוקה השמה דגש לקרב לעולם העבודה אוכלוסיות אשר אינן משולבות בשוק העבודה בהתייחס למאפיינים הייחודיים של כל אוכלוסייה".

 

בדוק גם

אביטל בוחבוט בורשטיין (צילום: פרטי)

מנכ"לית תאגיד מעיינות זיו: "תתבייש לרקוד על הדם"

כך ענתה מנכ"לית תאגיד מעיינות זיו אביטל בוחבוט - בורשטיין למהנדס מועצת שלומי טל חמי, כשפנה לממונה על התאגידים והתלונן על היעדר טיפול בגלישת שפכים לחוף בצת המזהם את הנחל

שוק רמלה לוד [צילום: יח"צ]

צו סגירה זמני לשוק רמלה-לוד במתחם עין המפרץ

מפקד תחנת עכו סנ"צ יניב רונן הוציא צו סגירה זמני לשוק רמלה לוד במתחם עין …

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *