מבזקים
בית / גליל מערבי / חדשות גליל מערבי / זוהיר בהלול: "אני מאוכזב"

זוהיר בהלול: "אני מאוכזב"

איש התקשורת זוהיר בהלול מעכו נבחר במקום 19 ברשימת המחנה הציוני לכנסת. בראיון שיפורסם ביום שישי בעיתון צפון- 1 מסביר בהלול, יממה לאחר הבחירות כי רגשותיו מעורבים לנוכח תוצאות הבחירות.
בהלול: "באופן אישי לא היו לי גחמות אישיות פרסונליות. מבחינתי המפלגה והאינטרסים שלה היו להגיע לניהול המדינה זה היה העיקר, ולכן יש אכזבה. אנחנו מאוכזבים בשל העובדה כי הוא (בנימין נתניהו) הליך אימים ב-48 שעות האחרונות לפני הבחירות, ופרט על הנימים הרגישים, אבד על היצרים הכמהים וייצר מניפולציות. כל אלו הביאו לו עוד שישה, שבעה מנדטים. אם זה מה שהעם רוצה, שיבורך העם במנהיגות שעבדה עליו".

עוד ציין בהלול: "השאיפה שלי היתה להיות במפלגת שלטון שם יכולתי לקדם יותר אבל  גם כאיש אופוזיציה אני מכיר את אפשרותי ואת תכונותיי ואני אהיה פרלמנטר אקטיביסטי מספסלי האופוזיציה. בתמצית רעיונותיי: פרויקט הדו קיום והשוויון, הקרבה בין ערבים ויהודים ולאחות את השסעים והקרעים, ולנסות לייצר שיח אחר. עכו היא עיר מעורבת. אני כפרלמנטר אדאג הרבה למה שקורה בעכו".

הראיון המלא ביום שישי בעיתון צפון -1 

זוהיר בהלול (צילום: אושרי כהן)
זוהיר בהלול (צילום: אושרי כהן)

 

בדוק גם

אביטל בוחבוט בורשטיין (צילום: פרטי)

מנכ"לית תאגיד מעיינות זיו: "תתבייש לרקוד על הדם"

כך ענתה מנכ"לית תאגיד מעיינות זיו אביטל בוחבוט - בורשטיין למהנדס מועצת שלומי טל חמי, כשפנה לממונה על התאגידים והתלונן על היעדר טיפול בגלישת שפכים לחוף בצת המזהם את הנחל

שוק רמלה לוד [צילום: יח"צ]

צו סגירה זמני לשוק רמלה-לוד במתחם עין המפרץ

מפקד תחנת עכו סנ"צ יניב רונן הוציא צו סגירה זמני לשוק רמלה לוד במתחם עין …

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *