יום שישי , ספטמבר 21 2018
בית / גליל מערבי / חדשות גליל מערבי / זוהיר בהלול: "אני מאוכזב"

זוהיר בהלול: "אני מאוכזב"

איש התקשורת זוהיר בהלול מעכו נבחר במקום 19 ברשימת המחנה הציוני לכנסת. בראיון שיפורסם ביום שישי בעיתון צפון- 1 מסביר בהלול, יממה לאחר הבחירות כי רגשותיו מעורבים לנוכח תוצאות הבחירות.
בהלול: "באופן אישי לא היו לי גחמות אישיות פרסונליות. מבחינתי המפלגה והאינטרסים שלה היו להגיע לניהול המדינה זה היה העיקר, ולכן יש אכזבה. אנחנו מאוכזבים בשל העובדה כי הוא (בנימין נתניהו) הליך אימים ב-48 שעות האחרונות לפני הבחירות, ופרט על הנימים הרגישים, אבד על היצרים הכמהים וייצר מניפולציות. כל אלו הביאו לו עוד שישה, שבעה מנדטים. אם זה מה שהעם רוצה, שיבורך העם במנהיגות שעבדה עליו".

עוד ציין בהלול: "השאיפה שלי היתה להיות במפלגת שלטון שם יכולתי לקדם יותר אבל  גם כאיש אופוזיציה אני מכיר את אפשרותי ואת תכונותיי ואני אהיה פרלמנטר אקטיביסטי מספסלי האופוזיציה. בתמצית רעיונותיי: פרויקט הדו קיום והשוויון, הקרבה בין ערבים ויהודים ולאחות את השסעים והקרעים, ולנסות לייצר שיח אחר. עכו היא עיר מעורבת. אני כפרלמנטר אדאג הרבה למה שקורה בעכו".

הראיון המלא ביום שישי בעיתון צפון -1 

זוהיר בהלול (צילום: אושרי כהן)
זוהיר בהלול (צילום: אושרי כהן)

 

בדוק גם

מקסים אזולאי (צילום: עצמי)

שוב לא שקט במחלקת הנוער בהפועל עכו

  העונה רק נפתחה וכבר בוצעו שינויים במחלקת הנוער של הפועל עכו, שנמצאת כרגע בכאוס. …

שואב כוח מההרצאות. בליצבלאו (צילום פרטי)

"אלוהים נשאר עם העיניים שלי בעזה"

13 שנים אחרי שנפצע בפיגוע בעזה ואיבד את מאור עיניו, אורן בליצבלאו מוכיח שבשבילו גם השמיים הם לא הגבול. בחודש שעבר הוא חצה את קו הסיום בתחרות איש הברזל בקטגוריית עיוורים בשוודיה, כשהוא שובר שיא עולמי - 10 שעות ו-51 דקות. בחודש הבא הוא יחזור לעיר הולדתו נהריה ויספר את סיפור חייו

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *