בית / גליל מערבי / בחירות מקומיות בגליל המערבי / הסלוגן של פדידה: "באנו להעיר את העיר"

הסלוגן של פדידה: "באנו להעיר את העיר"

בדיוק בחצות, כמו סינדרלה השיק אמש (ראשון) המועמד לראשות עיריית עכו שלמה פדידה את הקמפיין החדש שלו לראשות העיר. פדידה השיק קמפיין יוקרתי ברשת הפייסבוק  תחת הסלוגן "מתעוררים לעכו חדשה, באנו להעיר את העיר".  לשם כך נשכרה חברת TOP תקשורת שנותנת שירותים בתחום בניית מותג ודוברות במגזר העסקי והפוליטי בחמישה ערים בארץ.

עופר אוחיון הבעלים של החברה מסביר את הבחירה בעכו:  "לאחר שבדקנו את המועמד ואת הסיכויים שלו, נענו לאתגר. עכו היא עיר מעניינת מאוד בעלת רובד מגדרי הכי מורכב בארץ ויש בה את כל האפשרויות לפיתוח העיר. פדידה בהחלט הרשים אותנו בפעילות הציבורית שעשה בחמש שנים האחרונות בתפקידו כחבר מועצת העיר והיה האופוזיציה היחידה לראש העירייה שמעון לנקרי.

"הקמפיין שבנינו מדבר לתושבים שכבר הראו ייאוש ממצב העיר וממצבם האישי. סרקנו את עכו בדקנו את נקודות החולשה שלה, נפגשנו עם כל המגזרים והבנו שהמטרה שלנו היא להאיר הרבה נקודות אפלות. אנו מאמינים בכל ליבנו שפדידה יהיה ראש עיר של עשייה למען כל תושבי עכו".

הקמפיין של שלמה פדידה
הקמפיין של שלמה פדידה (צילום: יח"צ)

בדוק גם

כוכבי מיוזיקלי (צילוםן יח"צ)

כוכבי מיוזיקלי מגיעים לעכו

אטרקציות הקיץ ממשיכות בקניון עזריאלי עכו מקבוצת קניוני עזריאלי. בעוד שבוע יתארחו בקניון כוכבי אפליקציית …

"הרומנים של תרשיחא לא פצו פה ולא התלוננו על התנאים שבהם שיכנו אותם". היום, אחרי 60 שנה צילום: איילת קורן

אנחנו כולנו מאותו הכפר

הצד של תרשיחא של הכרתם. הידעתם שבסוף שנות ה-40, תחילת ה-50, דיברו בכפר הערבי שתי שפות? רומנית וערבית? בתחילת השבוע התקיים במושב מעונה מפגש מרגש של בני הקהילה הרומנית של תרשיחא. היו שם זקנים, ניצולי שואה, שהגיעו ארצה באונייה, וילדיהם, שחלקם נולדו בכפר, ובעיקר היו שם הרבה זיכרונות יפים

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *