יום רביעי , ספטמבר 26 2018
בית / גליל מערבי / עכו / המרכז לתיאטרון של עכו מציג את פרינג' בצפון 2014

המרכז לתיאטרון של עכו מציג את פרינג' בצפון 2014

המרכז לתיאטרון של עכו מביא לתושבי הצפון את מיטב הצגות הפרינג' שזכו לתשבחות המבקרים והקהל. העונה מציע התיאטרון תכנית מגוונת ובה שלאגרים וקומדיות פרינג', מהמיטב בישראל.

בנוסף להפקות החדשות "שירה בציבור למיטיבי לכת 2013" של סמדר יערון ו-"פראנקל" שזכתה להצלחה סוחפת בפסטיבל עכו האחרון, יתארחו בתיאטרון עכו העונה: "הקוראז' של אימא" – המזמינה את הצופים למטבח בניחוח הונגרי, מופע הקברט "פרחה שם יפה" – להיט הפרינג' החדש של יוצרות "פאפעג'ינה", ההצגה "תיאטרון רפרטוארי", פרודיה פרועה על עולם התיאטרון שהועלתה בהצלחה בפסטיבל אדינבורו האחרון, ההצגה הפוליטית והקונטרוברסלית "קוראים לי רייצ'ל קורי", שזכתה לציון לשבח בתיאטרונטו, הגיעה לדיון בכנסת והועלתה ברחבי המדינה, הקומדיה האסלית "הרעלת זעתר" עם הבובה סומסום שחוזרת לבקשת הקהל ועוד.

החממה למחול תעלה את המופעים החדשים: "משפחה ברשת" – מופע בין תחומי על מקומה של האישה במסגרת המשפחתית שהפך לקאלט מיד עם הופעתו ו-"המרכבה" הנועז ורב הרושם שנוצרה בעקבות אסון השריפה בכרמל.

פרטים נוספים ניתן למצא באתר acco-tc.com

מתוך מופע הקברט "פרחה שם יפה" (צילום: יח"צ)
מתוך מופע הקברט "פרחה שם יפה" (צילום: יח"צ)

בדוק גם

רמי דניאל אלבז צילום אלכס הובר

"טראמפ עלול לסיים את כהונתו בשנה הבאה"

  לנומרולוג רמי דניאל אלבז מכרמיאל היו כמה תחזיות, בהן קלע בול. לבקשת "צפון-1" ניתח …

קרני צור - צילום פרטי

השנה הגדולה של יופיטר

האסטרולוגית קרני צור ממעלה צביה צופה שנה מאתגרת בתחומי החינוך והתקשורת בארץ ובעולם * "אני מאמינה שנראה בשנת תשע"ט הרבה מאוד המצאות חדשות תופסות תנופה ומתממשות ומעלות את כל העולם לפלטפורמה חדשה. חידושים המשנים לגמרי את כללי המשחק והמציאות הקיימת"

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *