בית / גליל מערבי / ספורט גליל מערבי / הדאבל של המרכז לטניס בעכו: הררי ובוקאעי הוכתרו לאלופות ישראל

הדאבל של המרכז לטניס בעכו: הררי ובוקאעי הוכתרו לאלופות ישראל

עוד הישג ענק למרכז לטניס בישראל – עכו: 2 טניסאיות המועדון הצעירות: שביט הררי (12) וקארימאן בוקאעי (10), הוכתרו לאלופת ישראל בקטגוריות הגיל שלהן.

בוקאעי, המתאמנת תחת הדרכתו של המאמן אילן שחר, זכתה במקום הראשון בקטגורית היחידים לגילאי 10, לאחר ניצחון בגמר על אליסה לנסקי מהמרכז לטניס ברעננה, 1:2 (7:6, 4:6, 4:6). בוקאעי השלימה דאבל נפלא כשזכתה במקום הראשון גם בטורניר הזוגות יחד עם חברתה למרכז, שחר בן אריה.

המרכז לטניס בישראל - עכו
המרכז לטניס בישראל – עכו

שביט הררי, המתאמנת אצל המאמן יוני אנוך, זכתה בתואר אלופת ישראל לגילאי 12, לאחר שגברה במפגש הגמר על סטפני סנדוי שטיין מהמרכז לטניס יפו, 0:2 (4:6, 3:6). הישגי נוסף במהלך החג, היה של איתי עזרא (10), שהגיע למקום השני בתחרות אזורית לגילאי 12.

אלעד רוט, מנהל המרכז לטניס בישראל – עכו: "איתי, שביט, שחר וקארימאן הם חלק מקבוצת טניסאים צעירים ומוכשרים. הישגיהם משקפים את ההשקעה ואת הדרך המקצועית שהמאמנים שלנו נוטעים בהם. השנה מתאמנים במרכז לטניס בעכו 420 ילדים, ואנו מאפשרים לכל ילד וילדה לממש את הפוטנציאל הטמון בהם בענף".

בדוק גם

נשאר בנהריה. יפתח זיו עם אחד מאוהדי הקבוצה צילום: מיכה פישנזון

החתמה ראשונה לעירוני נהריה לעונה הקרובה

לאחר החתמתו של המאמן מיקי גורקה, החלה השבוע הקבוצה במלאכת הרכבת סגל השחקנים. עד תחילת …

אדוארדו פרל צילום אלכס הובר (3)

כדורגל של שלום

בארגנטינה הוא היה מאמן כדורגל מוערך בליגות הבכירות. כשעלה לארץ ובחר להשתקע בכרמיאל, התקשה להשתלב בעבודה ("קיבלתי רק הבטחות). את דרכו בתחום, שהוא כה אוהב, מצא אדוארדו פרל בפרויקט של מרכז שמעון פרס לשלום, במסגרתו הוא מאמן ילדים יהודים וערבים, ומאמין בכל ליבו שהדו קיום מתחיל במגרש. בשבוע שעבר, כשמסי וקבוצתו הודחו מהמונדיאל, נסע פרל לארגנטינה לקבל פרס על פועלו

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *