בית / גליל מערבי / ספורט גליל מערבי / דלילה חטואל-ברוך העפילה למשחקים האירופאיים

דלילה חטואל-ברוך העפילה למשחקים האירופאיים

הסייפת העכואית דלילה חטואל-ברוך (34), שחזרה להתחרות לראשונה מאז ילדה את בתה, הבטיחה את מקומה במשחקים האירופאים שיתקיימו בחודש יולי 2015 בעיר באקו, בירת אזרבייג'אן, לאחר שהשיגה את הקריטריון להשתתפות במשחקים, בתחרות שהתקיימה השבוע בבודפשט, הונגריה.

חטואל-ברוך, המתחרה בסגנון רומח, פתחה מצוין את שלב הבתים וניצחה בכל 6 הקרבות, מה שהקנה את לה המקום הראשון בדירוג הכללי. ברבע הגמר ניצחה חטואל-ברוך יריבה מקרואטיה, 9:15, והבטיחה את מקומה בבאקו.

חטואל-ברוך: "מאתגר לשלב בין היותי ספורטאית, אמא ורעיה ואני מאוד שמחה על ההישג". חיים חטואל, מאמנה של דלילה, התייחס להישג ואמר: "דלילה סייפת מצוינת, כך שהיו לנו ציפיות מוקדמות להצליח בתחרות ולהשיג את הקריטריון. למרות שהיא התמודדה מול יריבות ברמה גבוהה, סמכתי עליה. היא מנוסה במעמדים כאלה ובאנו לתחרות במוטיבציה גבוהה. ההישג הזה לא מובן מאליו ומביא כבוד גדול לעכו. אין ספורטאים עכואים שמגיעים למעמדים כאלה". השניים חגגו את ההישג במסעדה מקומית בהונגריה.

אתגר ספורטיבי. דלילה חטואל-ברוך עם בתה התינוקת (צילום: באדיבות איגוד הסיף)
אתגר ספורטיבי. דלילה חטואל-ברוך עם בתה התינוקת (צילום: באדיבות איגוד הסיף)

 

בדוק גם

בדרך החוצה? סטנצ'יו מחכה להכרעת בית המשפט צילום: אדריאן הרבשטיין

בית המשפט יכריע בסוגית הפועל עכו

בית המשפט המחוזי בחיפה, אמור להכריע בסוגית הפועל עכו: האם תחזור לרשות עיריית עכו או …

זכה בתביעה, מחכה לכסף. הקשר הבולגרי בוז'ידר ואסב צילום: ויקטור כהן

צרות בצרורות

איצטדיון אין, מתקן אימונים אין, תמיכה עירונית אין. מה יש? חובות לשחקנים, חובות לספקים, חובות למוסדות ממשלתיים, תביעות משפטיות, צו עיקול ומאבק משפטי מול העירייה. קיץ לוהט בהפועל עכו

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *