מבזקים
בית / גליל מערבי / חדשות גליל מערבי / אקדח משתיק קול, מחסניות וחצי ק"ג סמים נתפסו בביתו של תושב עכו

אקדח משתיק קול, מחסניות וחצי ק"ג סמים נתפסו בביתו של תושב עכו

עו"ד אבי אמר
עו"ד אבי אמר (צילום עצמי)

ימ"ר גליל עכו ערך השבוע פשיטה בביתו של תושב עכו, בן 42  המוער למשטרה בתחום עבירות הסמים.  בעקבות מידע מודיעיני שהתקבל ביחידת הימ"ר כי בביתו בעיר מוסלקים אקדח, תחמושת ואמל"ח שונה כמו אפוד קרמי וסמים. בסיום הפשיטה והחיפוש, נעצר התושב ונתפסו מתחת לביתו אקדח עם משתיק קול, מחסניות רבות, חפצים החשודים כגנובים וכן חצי קילו חשיש.

החשוד נעצר מיידית על-ידי המשטרה והובהל לחקירה. המשטרה ביקשה מבית המשפט להאריך את מעצרו בשמונה ימים, החשוד שכר את עורך הדין אבי אמר שחקר את נציג המשטרה בחקירה נגדית והצליח להוכיח כי הסמים והנשק לא נמצאו בתוך הבית אלא מחוצה לו ולמקום בו הם נמצאו לכל אדם יש גישה, בנוסף הוכח כי לחשוד יש שבעה אחים נוספים וכי החשוד גר במקום אחר עם אשתו וילדיו ואילו במקום בו נתפסו הסמים והנשק גרה אימו ולכן לכל אחד מבין האחים והאזרחים בכלל יש גישה. מחקירת הסנגור עלה כי הסמים והאקדח היו עטופים בניילון והסנגור הסביר לבית המשפט כי טביעות אצבע לא נתפסות על ניילון ולכן אף לא קיים חשד סביר לביצוע העבירות.

בית המשפט קיבל את טענותיו של עו"ד עמר והורה על הארכת מעצר של יומיים בלבד ועד אז יתקבלו תוצאות בדיקות המעבדה, לאחר יומיים בהם בחנה המשטרה את התיק בשנית לאור בקשתו של עו"ד אמר, הוחלט על שחרור החשוד.

עו"ד עמר בתגובה: "מרשי לא ידע על קיומם של הנשק והסמים, מרשי לא ביצע את העבירות המיוחסות לו ובטח לא עמד לחסל אדם כפי שרמזה המשטרה, לראיה שוחרר מרשי"

בדוק גם

הסמים שנתפסו במקרר

סוכן סמוי הפיל 40 סוחרי סמים מנהריה וחדרה באמצעות אפליקציה

משטרת ישראל עצרה הבוקר מעל 40 סוחרי סמים, הודות לסוכן סמוי שחדר לתוך אפליקציית הטלגראס וחשף את זהותם ואת פעילותם הפלילית.

טרם התקבלו ממצאים. הביוב שהציף את חלקה הצפוני של העיר (צילום: פרטי)

מדוע לא משדרגים את קו הביוב ברחוב ז'בוטינסקי? 

תושבי  רחוב ז'בוטינסקי  ופינסקר בנהריה סובלים מידי יום מהבנייה המסיבית בצד המערבי של העיר.  באזור הים …

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *