יום רביעי , דצמבר 19 2018
בית / גליל מערבי / חדשות גליל מערבי / אישום: שדד חנות נוחות בערב יום העצמאות עם דגל וסכין
שודד
אילוסטרציה: פנתרמדיה

אישום: שדד חנות נוחות בערב יום העצמאות עם דגל וסכין

פרקליטות מחוז חיפה הגישה הבוקר (חמישי) לבית המשפט המחוזי בחיפה כתב אישום נגד מרואן בן פאיז פארס בן 46 תושב כרמיאל בגין ביצוע עבירות של שוד מזוין, ניסיון שוד מזוין החזקת סכין ,שיבוש הליכי משפט ואיומים.

מכתב האישום עולה כי ערב יום העצמאות בשעה 03:30 לערך, נכנס הנאשם לחנות בתחנת דלק "דלק",  בצומת "הום סנטר" כשהוא עוטה על ראשו כיסוי הראש, בידו האחת הסכין, ובידו השנייה דגל ישראל – באמצעותו הסתיר את פניו הרעולות. ואיים באמצעות הסכין על עובד במקום תוך שהוא מורה לו להעביר לידיו כסף.

העובד נטל שקית נייר שהיתה במקום ומילא אותה במטבעות שהיו בקופה, בסך 560 שקלים. הנאשם המשיך ודרש ממנו כי ימסור לו את כל הכסף שיש בתחנה ומשזה השיב לו כי זהו הכסף שיש בידיו, נמלט הנאשם מהמקום כשהשקית בידו וברח לאזור תחנת הרכבת בעכו ,קפץ מעל לגדר תחנת הרכבת ונכנס לרכבת אשר עצרה באותה העת בתחנה. מאבטחים אשר הבחינו בו נכנס לרכבת, דרשו ממנו לרדת ממנה. בתגובה, הנאשם ביקש מהמאבטחים להתפנות, כשבאמתחתו תיק שחור ובו פריטים ששימשו לביצוע השוד והכסף שנגנב.

מיד לאחר שנכנס הנאשם לשירותי הרכבת פעל להעלמת ראיות, בכך שהוציא מתיקו את המכנס אשר שימש אותו בביצוע השוד והסתירו מתחת לאסלת השירותים, השליך לפח הזבל חלק ממטבעות הכסף ששדד, והשליך לאסלת השירותים את הדגל ששימש להסתרת זהותו בביצוע השוד, כל זאת במטרה למנוע או להכשיל הליך שיפוטי.

הפרקליטות ביקשה מבית המשפט לעצור את הנאשם עד תום ההליכים המשפטיים נגדו.

בדוק גם

אייל גולן (צילום: אלוני מור)

בידור להמונים: הרשויות המקומיות יוציאו מאות אלפי שקלים על חגיגות יום העצמאות

בעוד פחות משבועיים יצאו המונים מתושבי הקריות לחגוג את יום העצמאות בין הבמות שיוצבו בכל …

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *