יום חמישי , ספטמבר 20 2018
בית / גליל מערבי / חדשות גליל מערבי / תרשמו ביומנים: המעבר התת קרקעי בנהריה ייפתח ביום שישי

תרשמו ביומנים: המעבר התת קרקעי בנהריה ייפתח ביום שישי

המעבר התת קרקעי בדרום נהריה ייפתח  ביום שישי 28.12.2012.  היום (שלישי) השיב משרד התחבורה  לאתר בלינקר כי המעבר צפוי להיפתח בסוף השבוע הקרוב.

במקביל הוציאה חברת  יפה נוף, המבצעת של הפרויקט, הודעה לפיה לקראת סוף השבוע הנוכחי  המעבר ייפתח לתנועת כלי רכב. "חברת יפה נוף השלימה את הקמתו של המעבר התת-קרקעי, שהינו חלק מפרויקט הפרדות מפלסיות בין מסילת הרכבת לכביש, אותו מקדם משרד התחבורה. מעבר כלי הרכב בהצטלבות עם פסי הרכבת יחסם ויבוטל בתחילת השבוע הבא, אמרו בחברה.

עוד נודע כי בכוונת תושבי נהריה וסיעת הירוקים בעיר להמשיך ולהפגין גם בסוף השבוע הקרוב, בעד פתיחת המנהרה. כשמונים מתושבי נהריה הגיעו ביום  שישי שעבר למרות מזג האוויר הסוער, להפגנה למען פתיחת המעבר התת-קרקעי. המפגינים החזיקו שלטים עליהם היה כתוב: "המעבר הוא לא מוזיאון", "זה לא נעים לראות כביש סגור", וקראו "נמאס, נשבר, תפתחו את המעבר".

בדוק גם

ראש עירית עכו שמעון לנקרי

עשור למהומות יום כיפור בעכו: "הותירו צלקת והופקו הלקחים"

עיריית עכו, המשטרה והמנהיגות הדתית בעיר קיימו ישיבת היערכות לקראת יום הכיפורים. בישיבה השתתפו בין …

שואב כוח מההרצאות. בליצבלאו (צילום פרטי)

"אלוהים נשאר עם העיניים שלי בעזה"

13 שנים אחרי שנפצע בפיגוע בעזה ואיבד את מאור עיניו, אורן בליצבלאו מוכיח שבשבילו גם השמיים הם לא הגבול. בחודש שעבר הוא חצה את קו הסיום בתחרות איש הברזל בקטגוריית עיוורים בשוודיה, כשהוא שובר שיא עולמי - 10 שעות ו-51 דקות. בחודש הבא הוא יחזור לעיר הולדתו נהריה ויספר את סיפור חייו

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *