יום שישי , ספטמבר 21 2018
בית / גליל מערבי / חדשות גליל מערבי / תיחלצו אותנו מהפקק

תיחלצו אותנו מהפקק

מי באזור לא מכיר את הסיוט. רוצים לחזור הביתה אחרי יום עבודה מפרך, והדבר היחיד שמפריד בינינו לבין היעד הנכסף הוא הפקקים בצומת הכניסה לנהריה. תושבי נהריה והאזור צריכים לקחת מקדם זמן רציני כדי להגיע ליעדם בזמן, כי הם כבר יודעים שבכבישים המובילים לתוך ומחוץ לעיר סביר שיהיה פקוק. אפילו פקוק מאוד. אנחנו יודעים, כועסים ועכשיו גם מדברים על זה.

השבוע התפרסמה ברשת עצומה הקוראת לפתור את בעיית הפקקים הקשה בצומת נהריה. העצומה כוללת מכתב ל"גורם המטפל" בעניין הפקקים בצומת נהריה כיום ולאחר פתיחת הקניון. המכתב נוסח על ידי תושבים מנהריה בעצתו של אייל וייזר, יו"ר סיעת הירוקים וחבר מועצת העיר. על העצומה חתמו נכון לסגירת הגיליון יותר מ-1000 איש מנהריה והגליל המערבי, שמתקשים להגיע ליעדם, לעבודתם, לביתם או לכל מקום אחר בזמן, והבעיה, אם לא יימצא הפתרון, רק תלך לאחר פתיחת הקניון.

פקקים בכניסה לנהריה
פקקים בכניסה לנהריה (צילום: אושרי כהן)

וייזר: "בשנים האחרונות אני פועל רבות למען פתרון בעיות התחבורה בנהריה. בין השאר נאבקתי בבעיות התחבורה בדרום העיר וביציאה הדרומית ונאבקתי בבעיות התחבורה שייצור הקניון. העצומה נוסחה על ידי תושבים בעצתי לאחר שראו שהדרך היחידה לקדם את הנושא היא מאבק ציבורי, לאחר שההידברות מול העירייה ומשרד התחבורה לא צלחו".

פקקים בכניסה לנהריה
מי אחראי? פקקים בכניסה לנהריה (צילום: אושרי כהן)

הכתבה המורחבת תפורסם ביום שישי בצפון -1

בדוק גם

ראש עירית עכו שמעון לנקרי

עשור למהומות יום כיפור בעכו: "הותירו צלקת והופקו הלקחים"

עיריית עכו, המשטרה והמנהיגות הדתית בעיר קיימו ישיבת היערכות לקראת יום הכיפורים. בישיבה השתתפו בין …

שואב כוח מההרצאות. בליצבלאו (צילום פרטי)

"אלוהים נשאר עם העיניים שלי בעזה"

13 שנים אחרי שנפצע בפיגוע בעזה ואיבד את מאור עיניו, אורן בליצבלאו מוכיח שבשבילו גם השמיים הם לא הגבול. בחודש שעבר הוא חצה את קו הסיום בתחרות איש הברזל בקטגוריית עיוורים בשוודיה, כשהוא שובר שיא עולמי - 10 שעות ו-51 דקות. בחודש הבא הוא יחזור לעיר הולדתו נהריה ויספר את סיפור חייו

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *