בית / גליל מערבי / חדשות גליל מערבי / תואר ד"ר כבוד הוענק לרעיה שטראוס בן דרור

תואר ד"ר כבוד הוענק לרעיה שטראוס בן דרור

בטקס חגיגי הוענק תואר ד"ר לשם כבוד לרעיה שטראוס בן דרור, על פעילותה רבת השנים לקידום הכלכלה והחברה בישראל, ועל היותה חלוצה בעולם הפילנתרופיה הישראלי. בנוסף צוינה תרומתה לפעילות הפקולטה לרפואה בגליל, המסייעת לשיפור שירותי הבריאות בצפון הארץ ומקדמת את נגישותם לתושבים.

רעיה שטראוס בן-דרור
רעיה שטראוס בן-דרור (צילום: באדיבות אוניברסיטת בר אילן)

מנכ"ל המרכז הרפואי לגליל, ד"ר מסעד ברהום, ויושב ראש עמותת ידידי המרכז הרפואי, מיכאל אילוז, בירכו את שטראוס בן דרור, המשמשת כנשיאת עמותת ידידי המרכז הרפואי לגליל, עם קבלת תואר "דוקטור כבוד" מאוניברסיטת בר אילן.

"התואר המכובד מבטא את תרומתך לפיתוח האוניברסיטה בכלל והפקולטה לרפואה בגליל בפרט. את זו שהובילה את הקמתו של המכון למחקר רפואי, ואת זו שמחבקת את הסטודנטים, תומכת בהם ומסייעת להם לקשור את עתידם כאן בגליל, האזור שאת כל כך אוהבת ומקדמת ללא לאות. התואר הזה הוא גם אות לתמיכה הבלתי מסויגת שלך בנו, המרכז הרפואי לגליל. אנחנו אסירי תודה לך על הידידות, על המנהיגות, ועל המעורבות והחתירה למצוינות והישגים", ציינו ד"ר ברהום אילוז בברכתם.

בימים אלה נשלמות התכניות להקמתו של מכון מחקר מתקדם במרכז הרפואי לגליל, בתרומה של רעיה שטראוס ואוניברסיטת בר אילן. מכון המחקר ישרת את חוקרי הפקולטה לרפואה ואת הסטודנטים.

 

בדוק גם

הרחצה אסורה במקום. מערת אכזיב. צילום כיבוי אש זבולון

אם ובנה ניצלו מטביעה במערת המוות באכזיב

שלושה צוותי כיבוי בפיקודו של להב איל פינטו, חילצו אמא ובנה שנלכדו בתוך "מערת המוות" …

סרט מלחמה (פנתרמדיה)

שלומי: ההורים דורשים כיתה לחינוך המיוחד

הורים משלומי ומהסביבה דורשים  שתיפתח בשנת הלימודים הבאה כיתת תקשורת (חינוך מיוחד) רב גילאית בבית …

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *