בית / גליל מערבי / חדשות גליל מערבי / שנה למותה: ערב לזכרה של טובה ראוכוורגר התקיים בכפר המחול

שנה למותה: ערב לזכרה של טובה ראוכוורגר התקיים בכפר המחול

הערב (חמישי) נערך ערב הנצחה לזכרה של טובה ראוכוורגר מנהריה, מנהלת לשכת ראשי עיריית נהריה לדורותיהם.  ראוכוורגר היתה יד ימינם של שלושה ראשי עיריות:  אפרים שריר, חיים לבב וז'קי סבג. היא עבדה בעיריית נהריה כ-32 שנים, במהלכן הטביעה את חותמה על העירייה ונחשבה לאחת ממנהלות הלשכה הטובות בארץ בין השנים 1979-2013. ב-26 לאפריל אשתקד היא נפטרה אחרי מאבק במחלת הסרטן.

ראוכוורגר נפטרה ימים ספורים לאחר יום הולדתה ה-65, כשהיא מותירה אחריה שלושה ילדים: איילת, רפי ועומר, נכדים ובן זוג, אדי דנגור, אשר יחד עם ילדיו הפכו למשפחה גדולה ומורחבת. ראוכוורגר, ג'ינג'ית עם הרבה אנרגיות, היתה אשת אמון ואשת עבודה. היא אהבה לעזור לכל מי שרק יכלה. גם במותה ציוותה את החיים, וקרניות עיניה נתרמו.

טובה ראוכוורגר
"אמא לא רצתה להסתכל למוות בעיניים". טובה ראוכוורגר ז"ל (צילום: פרטי)

אדי דנגור, בן זוגה ב-25  השנים האחרונות ובני משפחתו החליטו לקיים לזכרה ערב מיוחד שהתקיים באולם המחול, שבכפר המחול בקיבוץ געתון. בערב, אליו הגיעו משפחה, חברים ומכרים רבים, התקיים מופע מחול של הלהקה, הוקרנה מצגת תמונות מרגשת, סיגל, בתו של אדי הקריאה דברים בשמו ונשאה דברים גם יעל מעמותת גלילה. בנוסף בערב הוכרזה תוכנית מלגות על שמה של ראוכוורגר עבור סטודנטים שבאים ללמוד בכפר המחול. התוכנית מתחילה משנת הלימודים הקרובה.

בסיום הערב הורמה כוסית משותפת לזכרה.

בדוק גם

מרסל קאופמן, הילה ברובין, רבקה כהן, זאב קרבציק צילום עליזה רוזן הברמן

כרמיאל: סיוט בשכונת המייסדים

זה כ-10 שנים שתושבי שכונת המייסדים הוותיקה, שפעם הייתה שקטה ושלווה, בסיוט מתמשך. הכל החל כשמתחם בית הספר פלמ"ח הוקצה על ידי העירייה לעמותה החרדתית "קרן אורה", ובית הספר הפך לפנימייה, שבה מתגוררים מאות אברכים. התושבים סובלים ממטרדי לכלוך ורעש בכל שעות היום. השבוע, כשוועדת ההקצאות החליטה להקצות את המתחם תמורת סכום סמלי, קם שוב קול זעקה

ג'מילה הרדל, חכ מיכל בירן, חכ יעל גרמן, רון שני, ענבר בזק - צילום עידן אורון

התושבים נחנקים מהשריפות הפיראטיות

המאבק בשריפת הפסולת בשטחים פתוחים בגליל עובר הילוך. פסולת שמשתרעת על אלפי דונמים ומאלצת את כל …

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *