בית / גליל מערבי / חדשות גליל מערבי / שמעון לנקרי: "שמח על כך שהמשטרה שמה את ידה על החשודים"

שמעון לנקרי: "שמח על כך שהמשטרה שמה את ידה על החשודים"

היחידה המרכזית של המשטרה במחוז חוף, עצרה אמש (שני) ארבעה צעירים מהכפר ג'דיידה-מכר, בחשד למעורבות בנסיון הרצח של ראש עיריית עכו שמעון לנקרי. הם הובאו להארכת מעצרם בבית משפט השלום בעכו.

מספר שעות לאחר מכן, כינס ראש עיריית עכו שמעון לנקרי, מסיבת עיתונאים בלשכתו, במהלכה התייחס למעצר החשודים ושיבח את פעילותה של המשטרה בחקירת המקרה.

"בשבעת החודשים האחרונים עברנו אני ומשפחתי תקופה מאוד קשה, שכללה החלמה מהפציעה, חזרה לעבודה והתמודדות עם שמועות", אמר לנקרי, "עתה אני שמח על כך שהמשטרה שמה את ידה על החשודים בביצוע הירי והתעלומה בדרך לפתרון".

"זה היה רק עניין של זמן עד שהמשטרה תלכוד את החשודים. עברה עלי תקופה קשה של הכפשות ושמועות וכל ההקשרים שניסו לייחס לאופן החקירה", אמר לנקרי, "הייתי סמוך ובטוח שהמשטרה תוציא את האמת לאור, והידיעה שקיבלתי הבוקר שהרקע למעשה הוא פלילי רק הצדיקה את תחושת הבטן שלי".

לנקרי במהלך מסיבת העיתונאים (צילום: אדריאן הרבשטיין)
לנקרי במהלך מסיבת העיתונאים (צילום: אדריאן הרבשטיין)

בדוק גם

"הרומנים של תרשיחא לא פצו פה ולא התלוננו על התנאים שבהם שיכנו אותם". היום, אחרי 60 שנה צילום: איילת קורן

אנחנו כולנו מאותו הכפר

הצד של תרשיחא של הכרתם. הידעתם שבסוף שנות ה-40, תחילת ה-50, דיברו בכפר הערבי שתי שפות? רומנית וערבית? בתחילת השבוע התקיים במושב מעונה מפגש מרגש של בני הקהילה הרומנית של תרשיחא. היו שם זקנים, ניצולי שואה, שהגיעו ארצה באונייה, וילדיהם, שחלקם נולדו בכפר, ובעיקר היו שם הרבה זיכרונות יפים

פסטיבל כרמיאל 2018 מופע הפתיחה - צילום אלכס הובר (4)

המועמד לראשות העיר גיורא שצקין: "פסטיבל המחול כרמיאל מיצה עצמו"

המועמד לראשות העירייה גיורא שצקין מציע לשנות את המתכונת של הפסטיבל ולתת דגש על מעורבות גדולה יותר של תושבי העיר למעשה להפכו לפסטיבל יותר מקומי מאשר ארצי ובינלאומי

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *