בית / גליל מערבי / נהריה / שייטי מועדון הימיה בנהריה זכו ב-6 מדליות

שייטי מועדון הימיה בנהריה זכו ב-6 מדליות

שיוט סוכות ע"ש שמשון בובר, ממקימי ענף השיט בישראל, נערך במהלך חופשת חג הסוכות בשדות ים ופתח למעשה את עונת השייט לשנה הקרובה.

בשיוט, שנמשך 3 ימים, השתתפו 25 שייטים ממועדון הימיה בנהריה והתחרו בדגמי לייזר, אופטימיסט וגלשני רוח.

בסיום, 6 משייטי המועדון עלו לפודיום וזכו בגביעים על הישגיהם. התוצאה הבולטת נרשמה על ידי מאור בן הרוש, שסיים במקום הראשון בדגם לייזר 4.7, מתוך 45 שייטים מתחרים.

תוצאות בולטות נוספות: גל טריפמן – מקום ראשון בגלשני רוח (דגם אחיד). נועם טיב – מקום שני בגלשני רוח (דגם אחיד). גאיה רומי – מקום שני בגלשני רוח (ביק 7.8). לינוי גבע – מקום שלישי בגלשני רוח (ביק 5). שירה  סילס – מקום רביעי בדגם אופטימיסט משרד  החינוך.
את משלחת השייטים ליוו המאמנים גל קלרפלד, מעוז בש ושגיא טריפמן.

בטקס הסיום, נשא עוזי נהרי, שייט עבר בנהריה, דברים לזכרו של שמשון בובר והזכיר את פעילותו הימית בנהריה, את דרכו כמדריך שיט במועדון ואת התקופה בה ריכז את פעילות הימיה בעיר. בובר גם היה מורה לחינוך גופני בבתי ספר בנהריה. לימים, העתיק את מקום מגוריו  לשדות ים והיה ממקימי ענף השייט התחרותי בארץ.

בדוק גם

חגיגה מוקדמת. שחקני אליצור כרמיאל חוגגים את הישארותם בליגת העל בסיום העונה צילומים: אלכס הובר

שרדו וירדו: אליצור כרמיאל ויתרה על ליגת העל

יו"ר האגודה יצחק קפלן, שהזהיר בסיום העונה שעברה כי ללא תקציב ראוי הוא אינו מתכוון להמשיך להחזיק את הקבוצה בליגת העל, מימש השבוע את איומו והחליט: אליצור כרמיאל תשחק בעונה הבאה בליגה הלאומית

"הרומנים של תרשיחא לא פצו פה ולא התלוננו על התנאים שבהם שיכנו אותם". היום, אחרי 60 שנה צילום: איילת קורן

אנחנו כולנו מאותו הכפר

הצד של תרשיחא של הכרתם. הידעתם שבסוף שנות ה-40, תחילת ה-50, דיברו בכפר הערבי שתי שפות? רומנית וערבית? בתחילת השבוע התקיים במושב מעונה מפגש מרגש של בני הקהילה הרומנית של תרשיחא. היו שם זקנים, ניצולי שואה, שהגיעו ארצה באונייה, וילדיהם, שחלקם נולדו בכפר, ובעיקר היו שם הרבה זיכרונות יפים

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *