בית / גליל מערבי / נהריה / רועי שילינג מונה למנהל המקצועי של עירוני נהריה

רועי שילינג מונה למנהל המקצועי של עירוני נהריה

זה היה רק עניין של זמן עד שרועי שילינג, מי שנחשב למוח כדורסל, יחזור לעירוני נהריה בתפקיד משמעותי. אתמול (שלישי) הודיעה הנהלת עירוני נהריה כי שילינג ימונה למנהלה המקצועי של הקבוצה הבוגרת ויהיה האיש המקשר בין המאמן להנהלת הקבוצה.

שילינג, שליווה את הקבוצה העונה ברגעי המשבר שלה על תקן יועץ מנטאלי, שימש כעוזרו של אבי אשכנזי בימי הזוהר של המועדון בראשית ימיו בליגת העל ובקדנציה נוספת כעוזרו של יעקב ג'ינו. בשנים האחרונות עבד במחקלת הנוער של נהריה ושל משגב וכתב טורי דעה באתר ספורט.

רועי שילינג
רועי שילינג (צילום: אדריאן הרבשטיין)

רועי שילינג: "אני מודה להנהלה על האמון ושמח לחזור לעבוד במלוא הקצב במועדון בו ביליתי את מירב שנותי. בשנים האחרונות סייעתי בתחום המנטלי, ובחודשיים האחרונים הגברתי את פעילותי ונשאבתי בחזרה לתחום. תפקיד המנהל המקצועי שמהוה את החולייה המקשרת בין ההנהלה לצוות המקצועי הוא מעניין ומאתגר, ואני מבטיח לעבוד קשה בכדי שנצליח לבנות קבוצה שתתמודד בצורה טובה בעונה הבאה".

אחרי 3 עונות עירוני נהריה נפרדה מאריק אלפסי וכעת על שילינג יהיה למצוא מאמן חדש לקבוצה. שמו של ברק פלג עלה כאופציה, אך פלג החליט להשאר במכבי חיפה שירדה לאומית.

בדוק גם

חגיגה מוקדמת. שחקני אליצור כרמיאל חוגגים את הישארותם בליגת העל בסיום העונה צילומים: אלכס הובר

שרדו וירדו: אליצור כרמיאל ויתרה על ליגת העל

יו"ר האגודה יצחק קפלן, שהזהיר בסיום העונה שעברה כי ללא תקציב ראוי הוא אינו מתכוון להמשיך להחזיק את הקבוצה בליגת העל, מימש השבוע את איומו והחליט: אליצור כרמיאל תשחק בעונה הבאה בליגה הלאומית

"הרומנים של תרשיחא לא פצו פה ולא התלוננו על התנאים שבהם שיכנו אותם". היום, אחרי 60 שנה צילום: איילת קורן

אנחנו כולנו מאותו הכפר

הצד של תרשיחא של הכרתם. הידעתם שבסוף שנות ה-40, תחילת ה-50, דיברו בכפר הערבי שתי שפות? רומנית וערבית? בתחילת השבוע התקיים במושב מעונה מפגש מרגש של בני הקהילה הרומנית של תרשיחא. היו שם זקנים, ניצולי שואה, שהגיעו ארצה באונייה, וילדיהם, שחלקם נולדו בכפר, ובעיקר היו שם הרבה זיכרונות יפים

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *