בית / גליל מערבי / חדשות גליל מערבי / ראש סיעת הבית היהודי בנהריה הסיר את מועמדותו

ראש סיעת הבית היהודי בנהריה הסיר את מועמדותו

מוותר על הבחירות, אבל מתמקד בחינוך: לאחר שהתלבט רבות, קובי ויצמן, 39, אחד מאנשי הציבור המוכרים והמשפיעים של הציונות הדתית בצפון בארץ , החליט לוותר על התמודדות בסיעת הבית היהודי בצפון, ולמקד את השפעתו בתמיכה בסגן שר החינוך ח"כ אבי וורצמן.

מזה שנה וחצי מכהן ויצמן כראש מטה סגן השר וורצמן ולדבריו, הם הובילו יחד  מהפכה שקטה ועקבית בתחומים רבים במערכת החינוך. לאחרונה הרגיש כי  הגיע העת ששניהם יתמודדו יחדיו "אנו שומעים בימים האחרונים על מתמודדים רבים  שהחליטו להגיש את מועמדותם. על אף הקולות העולים מהשטח להוות יצוג הולם לצפון, שקלתי רבות את התמודדותי  והחלטתי לשלב כוחות יחד ח"כ וורצמן".

מסיר התמודדות ותומך בחינוך. קובי ויצמן. צילום באדיבותו


לדברי ויצמן: "בעת הזו אנו צריכים להתמקד בנושא החינוך, זה המשרד החשוב ביותר לכל ילדי ישראל, אני גיליתי והכרתי את סגן השר כבולדוזר רציני, שגם בתפקיד שקיבל, עשה דברים בקנה מידה גדול מאוד, והשאיר חותם משמעותי במשרד החינוך, וזו רק התחלת הדרך, לוורצמן יש עוד חלומות גדולים וחזון גדול למען החברה בישראל, ואני בטוח שנעשה דברים טובים ביחד. וזו רק יריית הפתיחה שלו".

סגן השר וורצמן בירך על ההחלטה ואמר: "אני מברך את קובי ויצמן על החלטתו לפעול יחד איתי לקראת ההתמודדות לכנסת. נחשפתי ליכולותיו של ויצמן בתקופה זו בה הוא מכהן כראש המטה של לשכתי.  אני סמוך ובטוח שבעזרת ה' נוכל להמשיך ולהוביל את החינוך מעלה מעלה".

 

בדוק גם

שריפה בנהריה צילום כיבוי אש מחוז

שישה לכודים חולצו מבית בוער בנהריה

שלושה צוותי כיבוי בפיקודו של רס״ר חיים תיבי, פועלים בשריפת בית פרטי ברחוב אחד העם …

אלכס יאנג (צילום: לירון מולדובן/מנהלת הליגה)

"כרגע אני רוצה לשמוח שנשארנו בזכות עצמנו ובלי טובות של אף קבוצה"

יש שביתה, אין שביתה, כן חוק רוסי, לא חוק רוסי, את עירוני נהריה זה כבר …

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *