בית / גליל מערבי / חדשות גליל מערבי / פרסום ראשון: שבט הצופים חוזר לנהריה

פרסום ראשון: שבט הצופים חוזר לנהריה

לא יאומן כי יסופר, תנועת הצופים חוזרת לפעול בנהריה אחרי שנים שבו שבט חירם  של הנהגת צפון היה סגור.  בקרוב תוכלו לחזור ולשיר את כל שירי השבט,  להשתתף בטקסי אש  ולצאת למחנה קיץ.

שבט "חירם" מוקם מחדש בימים אלה על ידי תנועת הצופים בנהריה.  עתי דניאל בן שירות מתנועת הצופים ומרכז השבט פועל בחודשים האחרונים ללא לאות כדי להניח את התשתית הראשונית לשבט חירם בעיר. מדריכים מתנועת הצופים יחלו בימים הקרובים בגיוס חניכים בבתי הספר בעיר.

דניאל: "אנחנו מזמינים את בני הנוער בנהריה להגיע בהמוניהם ולהצטרף לתנועת הנוער הגדולה בישראל, המונה 80 אלף חניכים ומשלבת פעילות מהנה ומעשירה עם הקניית ערכים אוניברסאליים וציוניים כגון אהבת הארץ, כבוד האדם, עזרה לחלש והתנדבות למען הקהילה. אנו מקווים ששבט חירם יחזור לגדולתו ויקיים מחדש מסורת צופית ושבט קהילתי בו יעברו אלפי חניכים בשנים הקרובות".

שבט  הצופים
שבט חירם ייתן פה את הטון. שבט צופים במחנה ציפורי (צילום ארכיון: דניאל סטרבורבדיס -בירמן)

מזכ"ל תנועת הצופים, גל בן-שימול: " הקמתו מחדש של שבט "חירם" היא תוצאה של הכרתנו בבסיס החיובי ובפוטנציאל הטמון באזור זה של העיר נהריה. אנו מאמינים כי השבט יצמח במהרה ויהפוך למוביל בכל הנוגע להקניית ערכים, עזרה לקהילה והשתתפות בפרויקטים המיוחדים שאנו מנהיגים בצופים. אנו תקווה, כי בעזרת אנשי עיריית נהריה, וגופי החינוך השונים הפועלים בעיר, נצליח להביא להעצמה נוספת של הפעילות החינוכית והערכית בעיר."

 

בדוק גם

מרסל קאופמן, הילה ברובין, רבקה כהן, זאב קרבציק צילום עליזה רוזן הברמן

כרמיאל: סיוט בשכונת המייסדים

זה כ-10 שנים שתושבי שכונת המייסדים הוותיקה, שפעם הייתה שקטה ושלווה, בסיוט מתמשך. הכל החל כשמתחם בית הספר פלמ"ח הוקצה על ידי העירייה לעמותה החרדתית "קרן אורה", ובית הספר הפך לפנימייה, שבה מתגוררים מאות אברכים. התושבים סובלים ממטרדי לכלוך ורעש בכל שעות היום. השבוע, כשוועדת ההקצאות החליטה להקצות את המתחם תמורת סכום סמלי, קם שוב קול זעקה

ג'מילה הרדל, חכ מיכל בירן, חכ יעל גרמן, רון שני, ענבר בזק - צילום עידן אורון

התושבים נחנקים מהשריפות הפיראטיות

המאבק בשריפת הפסולת בשטחים פתוחים בגליל עובר הילוך. פסולת שמשתרעת על אלפי דונמים ומאלצת את כל …

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *