מבזקים
בית / גליל מערבי / נדל"ן גליל מערבי / פרויקט חדש ינסה לשחזר את נהריה של פעם

פרויקט חדש ינסה לשחזר את נהריה של פעם

כמעט 80 שנים חלפו מימיה הראשונים של העיר נהריה, תקופה שכללה עולים ציונים מגרמניה, שטחי משק וחקלאות, כרכרות עם סוסים וקסם של ימים אחרים. כעת ינסו לשחזר את האווירה, הסטייל והקסם, בפרויקט חדש שיוקם במרכז העיר נהריה, על שטח ביתו של ד"ר וידנפלד- הרופא הראשון של העיר ברחוב פינסקר בעיר.

סלע פינסקר
ד"ר וידנפלד היה גאה. סלע פינסקר (הדמיה סלע בינוי)

לאור ההצלחה הרבה שקצרו הפרויקטים הקודמים של חברת 'סלע בינוי', בהם פרויקט סלע V ופרויקט סלע H , יזמה החברה את הפרויקט החדש, שיישא את שמו של ד"ר וינדפלד וישחזר את התקופה הקסומה, הסטייל והאווירה.

מנהל המכירות ב'סלע בינוי', רועי בן שלוש, אומר כי בפרויקט החדש יש החזרה של עטרה ליושנה. "נהריה של פעם, עם שדרת הגעתון, כרכרות הסוסים ובתי הקפה הקטנים והנעימים של אירופה הקלאסית, היא נהריה שכולם אוהבים לחשוב עליה. זה היה הבסיס של נהריה כפי שאנחנו מכירים אותה היום. פרויקט 'בית וידנפלד' ישלב בתוכו סטייל וסטנדרטים מעולים יחד עם טעם ואווירה של פעם, של אותם ימים יפים". הפרויקט החדש צפוי להיכנס לשלב השיווק בחודש הקרוב.

צילום ממעוף הציפור. פרוקיט סלע פינסקר בנהריה
צילום ממעוף הציפור. פרויקט סלע פינסקר בנהריה (הדמיה סלע בינוי)

 

בדוק גם

ישיבת פורום קו עימות הערב בעיריית מעלות (צילום: ענת מינסטר

פורום קו עימות: "רק כשיפלו טילים בצפון, יפלו אסימונים בירושלים"

פורום קו עימות קיים היום, (ראשון) ישיבה דחופה של ראשי רשויות הפורום לדיון בפערי התראה, …

אפשר גם בזול וטוב. קייטנה (צילום: Kris Kerzman . מתפרסם לפי רישיון CC BY 2.0 דרך ויקישיתוף - http://commons.wikimedia.org/wiki/File:August_Summer_Art_Camp.jpg#/media/File:August_Summer_Art_Camp.jpg לפי רישיון CC BY 2.0 דרך ויקישיתוף - http://commons.wikimedia.org/wiki/File:August_Summer_Art_Camp.jpg#/media/File:August_Summer_Art_Camp.jpg

נהריה: האופוזיציה דורשת להפעיל צהרונים בקיץ

עיריית נהריה בתגובה: "יש מי שמקשקש ויש מי שעושה"

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *