בית / גליל מערבי / חדשות גליל מערבי / עיריית נהריה הגישה עתירה לבג"צ כנגד סגירת בית המשפט בנהריה

עיריית נהריה הגישה עתירה לבג"צ כנגד סגירת בית המשפט בנהריה

עיריית נהריה בשיתוף עם לשכת עוה"ד ומועצות מקומיות ואזורית מהגליל המערבי לרבות פורום קו עימות הגישה עתירה לבג"צ כנגד החלטת שרת המשפטים לסגור את בית המשפט השלום בנהריה. העתירה הוגשה באמצעות משרדי עוה"ד אבי גולדהמר ואדם פיש והיא טוענת כנגד החלטת שרת המשפטים מחודש מרץ 2014 על סגירת בית המשפט בנהריה ומבקשת דיון דחוף בנושא.  שרת המשפטים ציפי לבני תשיב על העתירה תוך עשרה יום, לרבות להשיב לבקשה לקיים דיון דחוף.

בית משפט השלום בנהריה
בית משפט השלום בנהריה (צילום: אושרי כהן)

העתירה תוקפת את ההחלטה בשל היותה סותרת את מדיניות הממשלה לחיזוק ישובי הפריפריה, בשל היותה פוגעת בתושבי ישובי הגליל המערבי כולו, בשל קבלתה באופן נמהר ומבלי שקוימה כל התייעצות לגביה, ובשל היותה מפלה לרעה את בית המשפט בנהריה ביחס לבתי משפט אחרים כגון: בעפולה ובבית שאן אשר לגביהם לא נתקבלה כל החלטה על סגירה.

מהעירייה נהריה נמסר כי היא פועלת לשמירת כל השירותים הממשלתיים הניתנים לתושבי עיר והסביבה לרבות השירותים של מערכת המשפט".

 

בדוק גם

המטרה: לקבל הכרה כגן מוכר ורשמי. חברי "חיים ביחד" צילום: אדריאן הרבשטיין

גן שלנו מה נחמד הוא

ב-2 בספטמבר ייפתח בקיבוץ עברון גן דו לשוני, ראשון מסוגו בחברה הקיבוצית ובגליל המערבי. ילמדו בו שמונה ילדים יהודים מהקיבוץ ושמונה ילדים ערבים מהכפר מזרעה הסמוך. מאחורי היוזמה עומדת עמותה, שחבריה יהודים וערבים, מאמינים שאפשר גם אחרת ושהשלום מתחיל בתוכנו

יוסי זיגלמן (צילום: יח"צ)

זיגלמן תומך בסודאי: "טובת העיר והתושבים לנגד עיניו"

חבר מועצת העיר נהריה, יוסי זיגלמן מסיעת מחר חדש לנהריה בראשות עו"ד אורן סודאי, הודיע …

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *