בית / גליל מערבי / נהריה / עירוני נהריה: ליאור שגב ימונה לקפטן הקבוצה

עירוני נהריה: ליאור שגב ימונה לקפטן הקבוצה

עירוני נהריה ממשיכה באימונים האינטנסיביים לקראת משחקי העונה הקרובה וגביע המדינה בעוד קצת יותר מחודש, כשהדגש עד כה הוא על אימוני כושר גופני והחיבור בין השחקנים.

השבוע היה לרשותו של המאמן רועי חגאי סגל שחקנים מלא עם הצטרפותם של האמריקאים נייט מילר שנחת ערב ראש השנה וקני לאוסון שהגיע מספר ימים קודם לכן וכבר הספיק להתאמן עם הקבוצה.

ביום שני 16.9 נהריה תארח את הפועל גליל עליון למשחק אימון ראשון מבין חמישה שנקבעו לה. ביום שני 22.9 תארח את מכבי נתניה מליגת העל, ביום שני 23.9 תארח את הפועל עפולה, ביום שישי 27.9 תתארח אצל הפועל כפר סבא וביום ראשון 29.9 תתארח אצל הפועל גליל עליון.

חגאי עדיין בחיפושים אחרי שחקן גבוה נוסף להשלמת הסגל ולא מן הנמנע שאחד כזה יגיע תוך כדי העונה אם השיחות עם רביב פיטשון לא יעלו שלב. כרגע נראה שהגעתו של פיטשון רחוקה מלהתממש.

אחרי שהחליט בתחילת הקיץ כי הקפטן בשנתיים האחרונות אורן בן חמו לא ימשיך בקבוצה, מסתמן כי חגאי יעביר את סרט הקפטן לרכז ליאור שגב.

על מה תשים דגש השנה?
חגאי: "הרבה הגנה. קודם כל אני מאמן הגנתי, לפני הכל. על החיבור אחד לשני שנהיה כמו משפחה. זה מאד חשוב שהשחקנים יאהבו אחד את השני ויהיו אחד עם השני ובגלל זה אנחנו מתאמנים הרבה ואני מרגיש שזה מתקדם לכיוון הנכון. בהתקפה יש לנו הרבה כישרון בקבוצה, צריך לחבר את זה שזה יראה הכי טוב שאפשר".

ליאור שגב (צילום: מיכה פישנזון)
הקפטן החדש. ליאור שגב (צילום: מיכה פישנזון)

בדוק גם

"הרומנים של תרשיחא לא פצו פה ולא התלוננו על התנאים שבהם שיכנו אותם". היום, אחרי 60 שנה צילום: איילת קורן

אנחנו כולנו מאותו הכפר

הצד של תרשיחא של הכרתם. הידעתם שבסוף שנות ה-40, תחילת ה-50, דיברו בכפר הערבי שתי שפות? רומנית וערבית? בתחילת השבוע התקיים במושב מעונה מפגש מרגש של בני הקהילה הרומנית של תרשיחא. היו שם זקנים, ניצולי שואה, שהגיעו ארצה באונייה, וילדיהם, שחלקם נולדו בכפר, ובעיקר היו שם הרבה זיכרונות יפים

זכו במדליות. (משמאל לימין) חיים נהוראי ואקנין, לירון שמואל, אלעד פריאל, לוקאס חדאד וניב קחטה צילום: אלכס דר

אליפות ישראל לילדים: מעלות זכתה ב-5 מדליות

שלושה חניכי האקדמיה לאגרוף תאילנדי מעלות, הוכתרו לאלופי ישראל ו-2 נוספים זכו במדליות כסף וארד. המאמן אלכס דר: "אין ספק שעוד נשמע עליהם"

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *