בית / גליל מערבי / נהריה / עירוני נהריה השלימה את סגל שחקניה לעונה הקרובה

עירוני נהריה השלימה את סגל שחקניה לעונה הקרובה

הקבוצה המשיכה השבוע במסע ההחתמות שלה והשלימה למעשה את סגל שחקניה לעונה הקרובה. השבוע, צורף הסנטר נאנה פולנד (22, 2.06 מ'), שמגיע מאוניברסיטת בוקנל בייסון. בעונה שעברה העמיד פולאנד ממוצעים מרשימים של 15.2 נקודות למשחק, 7 כדורים חוזרים, ו-1.7 חסימות, לצד 58.7 אחוזי דיוק מהשדה.  פולאנד גם נבחר לחמישיית העונה של הפטריוט ליג.

עבור פולנד, עירוני נהריה היא הקבוצה הראשונה מחוץ לארה"ב, שבה הוא ישחק. בכך, מצבת שחקני החיזוק הזרים של נהריה עולה ל-4: פולנד, מייק הנרי, ג'סטין אדוארדס וטרי אלן.

3 שחקנים נוספים שהוחתמו הם הצעירים הישראלים: אור סולומון (25, 2.02 מ'), ניב משגב (23, 1.80 מ') ורום גפן (24, 1.93 מ').

סולומון, שגדל במחלקת הנוער של מכבי ראשון לציון ואף נמנה על סגל הקבוצה הבוגרת במשך שנתיים, שיחק בעונה שעברה במדי הפועל באר שבע, עמה רשם העפלה היסטורית לליגת העל, כשהוא מנפק ממוצעים של 8.3 נקודות ו-7.3 כדורים חוזרים למשחק.

אור סולומון (צילום: עירוני נהריה)
אור סולומון (צילום: עירוני נהריה)

משגב החל את קריירת הבוגרים שלו בהפועל עכו בליגה א', ורשם אתה עלייה לליגה הארצית. בסיום אותה עונה מוצלחת, עבר להפועל חיפה, שם שיחק במשך 4 עונות: שנתיים בליגה הארצית ושנתיים בליגה הלאומית. בעונה שחלפה העמיד משגב ממוצעים של 12.7 נקודות ו-3.9 אסיסטים למשחק.

גפן שיחק בעונה שעברה בהפועל גליל עליון מהליגה הלאומית.

מצבת הישראלים כוללת כעת גם את איגור נסטרנקו, יפתח זיו ודגן יבזורי.

היו"ר ניסים אלפסי: "אני שמח על החתמתם של שחקנים צעירים ישראלים בקבוצה, שמעידה על הבעת האמון שלנו בשחקן הישראלי. אני בטוח שהשחקנים האלה יפגינו את כישוריהם ויכולתם במגרש ויובילו אותנו להצלחה. אני מודה לצוות הניהולי והמקצועי בראשות רועי שילינג והמאמן מיקי גורקה, שהובילו את מימוש המטרות שהצבנו לעצמנו בבניית הסגל. בנוסף, קיבלנו החלטה לשלב שני שחקני נוער נוספים בסגל הקבוצה הבוגרת".

אימוני הקבוצה יחלו בעוד כשבועיים.

רום גפן (צילום: עירוני נהריה)
רום גפן (צילום: עירוני נהריה)

בדוק גם

חגיגה מוקדמת. שחקני אליצור כרמיאל חוגגים את הישארותם בליגת העל בסיום העונה צילומים: אלכס הובר

שרדו וירדו: אליצור כרמיאל ויתרה על ליגת העל

יו"ר האגודה יצחק קפלן, שהזהיר בסיום העונה שעברה כי ללא תקציב ראוי הוא אינו מתכוון להמשיך להחזיק את הקבוצה בליגת העל, מימש השבוע את איומו והחליט: אליצור כרמיאל תשחק בעונה הבאה בליגה הלאומית

"הרומנים של תרשיחא לא פצו פה ולא התלוננו על התנאים שבהם שיכנו אותם". היום, אחרי 60 שנה צילום: איילת קורן

אנחנו כולנו מאותו הכפר

הצד של תרשיחא של הכרתם. הידעתם שבסוף שנות ה-40, תחילת ה-50, דיברו בכפר הערבי שתי שפות? רומנית וערבית? בתחילת השבוע התקיים במושב מעונה מפגש מרגש של בני הקהילה הרומנית של תרשיחא. היו שם זקנים, ניצולי שואה, שהגיעו ארצה באונייה, וילדיהם, שחלקם נולדו בכפר, ובעיקר היו שם הרבה זיכרונות יפים

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *