בית / גליל מערבי / נהריה / כדורסל ליגה לאומית: מקויי פה, מקויי לא, מקויי חתום

כדורסל ליגה לאומית: מקויי פה, מקויי לא, מקויי חתום

בשבוע שעבר פורסם כאן כי עירוני נהריה השלימה את הסגל שלה במועד סביר לפני פתיחת ההכנות לעונה החדשה בניגוד לשנים האחרונות שמסיבות שונות התקשתה להשלים את הסגל במועד. בתחילת השבוע התברר כי השוטינג-גארד הזר אדם מקויי לא יגיע לקבוצה, דבר שגרם אכזבה לצוות המקצועי. לדברי סוכנו של מקויי, שחקן מוכשר ואתלטי, בעל עבר במספר ליגות באירופה, השחקן היה משוכנע כי הוא מגיע לשחק בליגת העל בישראל ולא חתם על החוזה שנשלח אליו. ביום רביעי סמוך לסגירת הגיליון התברר כי אי הבנה בין סוכנים גרמה לבלגן ובסופו של דבר מקויי חתם סופית בנהריה.

יונתן בייז
אחד נשאר אחד חוזר. יונתן בייז (צילום: אדריאן הרבשטיין)

מקויי מצטרף לסגל הקבוצה הכולל את הזר המשמעותי רמון קלמנטה (27, 2.03, עמדה 5-4) ואת שאר הישראלים: ניר גולן, אבירם זליקוביץ', אורן בן חמו, ערן סעודאי, ג'ונתן בייז, מוטי מוסקוביץ, עאדל מתא, בני אלשיר ועוד 4-3 שחקני נוער שסיימו גיל בקבוצת הנוער.

עוד התפתחות חשובה: השבוע נקבע כי מאמן הכושר החדש-ישן העונה יהיה יניב מרגוליס הוותיק ועל פי דרישת ההנהלה, יעבוד גם עם קבוצות הליגה במחלקת הנוער.

הגארד ג'ונתן בייז התייחס השבוע לידיעה שפורסמה בשבוע שעבר כאילו הייתה בכוונתו לבדוק אפשרות לעזוב, בגלל חשש ממעט דקות פרקט בגלל ריבוי גארדים העונה בקבוצה: "אני לא מכחיש שהיו לי כוונות לחפש קבוצה אחרת כשהבנתי שיש השנה הרבה גארדים. אני זוכר ושמח שהמאמן שי מינסטר לקח אותי והחתים אותי ראשון בקבוצה. בשנה שעברה הוכחתי שאני יכול לשחק בליגה הלאומית, לתת ולתרום ואני לא רואה סיבה שלא אוכל לתרום השנה. אני רואה את עצמי כחלק מהרוטציה. אני אמור ומתכונן להילחם על המקום שלי ואני מקווה לתרום כל מה שאני יכול. אני לא חושב שתהיה לי בעיה לקבל דקות משחק. אני שחקן בית בנהריה ואני צריך לתת את כל כולי כמו אחד שגדל בקבוצה".

יניב מרגוליס
חזר לקבוצה. יניב מרגוליס (צילום: אדריאן הרבשטיין)

 

בדוק גם

"הרומנים של תרשיחא לא פצו פה ולא התלוננו על התנאים שבהם שיכנו אותם". היום, אחרי 60 שנה צילום: איילת קורן

אנחנו כולנו מאותו הכפר

הצד של תרשיחא של הכרתם. הידעתם שבסוף שנות ה-40, תחילת ה-50, דיברו בכפר הערבי שתי שפות? רומנית וערבית? בתחילת השבוע התקיים במושב מעונה מפגש מרגש של בני הקהילה הרומנית של תרשיחא. היו שם זקנים, ניצולי שואה, שהגיעו ארצה באונייה, וילדיהם, שחלקם נולדו בכפר, ובעיקר היו שם הרבה זיכרונות יפים

זכו במדליות. (משמאל לימין) חיים נהוראי ואקנין, לירון שמואל, אלעד פריאל, לוקאס חדאד וניב קחטה צילום: אלכס דר

אליפות ישראל לילדים: מעלות זכתה ב-5 מדליות

שלושה חניכי האקדמיה לאגרוף תאילנדי מעלות, הוכתרו לאלופי ישראל ו-2 נוספים זכו במדליות כסף וארד. המאמן אלכס דר: "אין ספק שעוד נשמע עליהם"

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *