בית / גליל מערבי / חדשות גליל מערבי / עו"ד אבי סגל הלך לעולמו

עו"ד אבי סגל הלך לעולמו

 

אבי סגל, עורך דין זה 33 שנים, היה בעברו תובע משטרתי. הוא פרש ממשטרת ישראל בדרגת רב פקד. במשך שנות עבודתו והתמחותו במשפט הפלילי, הצליח עו"ד סגל לבנות לעצמו שם ומעמד של עורך דין מהשורה הראשונה בישראל ולרשום לזכותו עשרות ומאות פסקי דין שהיטיבו עם לקוחותיו.

סגל, בן 61, הותיר אחריו אשה, ליאת, ובת, נויה,  בת 16.

עו"ד אבי סגל ז"ל
מהשורה הראשונה בארץ. עו"ד סגל, צילום: פרטי

אלין גלעדי, שעבדה במשרדו סיפרה ל"חדשות נהריה": "אבי היה עורך דין צנוע, דיבר בגובה העיניים, חביב, נעים הליכות. הרגשנו במשרד כמו בבית, מעולם לא היו מתיחויות והאווירה היתה תמיד ביתית. הוא היה איש חכם מאוד, חד, שהציל מאות אם לא אלפי אנשים חפים מפשע. כולם העריצו אותו. אנשים לא מפסיקים להתקשר למשרד. הם לא מאמינים שהבשורה הנוראה הזו באמת נכונה. גם אני, אחרי 15 שנות עבודה משותפת, לא מאמינה שלא אשמע אותו יותר, שלא אראה אותו, שהוא לא יקרא לי".

הקולגה עו"ד זיו גלעד: "אבי סגל היה אדם נחמד, נעים הליכות, מקצועי בפן המשפטי. אין ספק שמדובר באבדה גדולה לכולם ולתחום המשפטים בפרט. הוא מהדור הקודם, עבד בצורה אצילית ומכובדת ותמיד רגוע ושלו והתייחס בצורה חברית".

ביום שני אחר הצהריים הובא עו"ד סגל למנוחות בבית העלמין בנהריה.

בדוק גם

אוריאל מלכה קובע מזוזה במטה - צילום אלכס הובר

רינה גרינברג פתחה את מטה הבחירות

  רינה גרינברג, המתמודדת על ראשות העירייה, פתחה את מטה הבחירות שלה. אני מציגה עשייה …

יואב קליין - צילום אלכס הובר

יואב קליין הצטרף למשה קונינסקי: "אני לא מחפש לעצמי תפקיד"

יו"ר ההסתדרות במרחב, שהצטרף השבוע לרשימת "רק כרמיאל", מצהיר: "ברגע שקונינסקי יסטה מהקו שלי בנושא העובדים, אני שם את המפתחות. הנאמנות שלי היא קודם כל לעובדים"

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *