בית / גליל מערבי / חדשות גליל מערבי / עובד הרכבת מנהריה מואשם ב-11 סעיפי זיוף

עובד הרכבת מנהריה מואשם ב-11 סעיפי זיוף

פרקליטות מחוז חיפה באמצעות עו"ד אפרת ברזני הגישה היום (ראשון) לבית המשפט השלום בעיר כתב אישום נגד צחי שמשון בן 37 תושב נהריה עובד ברכבת ישראל כסדרן מוניות לעובדי הרכבת. כתב האישום מייחס לו 11 אישומים שונים ביניהם: עבירות של זיוף בידי עובד ציבור, זיוף בנסיבות מחמירות, שימוש במסמך מזויף בנסיבות מחמירות, מרמה והפרת אמונים.

על פי עובדות כתב האישום, במסגרת עבודתו ומתוקף תפקידו ברכבת, הייתה לנאשם גישה לתלושי שכר של עובדי רכבת, כמו כן, הנאשם היה ידוע כמי שמקושר לפקידי בנק שונים וכמי שיכול לעזור לאחרים לקבל הלוואות בתנאים טובים בסניפי בנקים שונים ,על כן פנו אל הנאשם אנשים שונים כדי שיעזור להם לקבל הלוואות בבנק.

לצורך קבלת ההלוואות נהג הנאשם לזייף מסמכים שונים של מבקשי ההלוואות וביניהם תלושי משכורת ותדפיסי בנק, על מנת ליצור כלפי הבנקים מצג שווא כי מדובר בעובדי רכבת ישראל, או כי הם מרוויחים שכר גבוה מ- 7000 שקלים, ולכאורה הם עומדים בתנאים לקבלת הלוואה מהבנקים בתנאים טובים.

הפרקליטות ביקשה מבית המשפט לעצור את הנאשם עד תום ההליכים המשפטיים נגדו.

בדוק גם

אביטל בוחבוט בורשטיין (צילום: פרטי)

מנכ"לית תאגיד מעיינות זיו: "תתבייש לרקוד על הדם"

כך ענתה מנכ"לית תאגיד מעיינות זיו אביטל בוחבוט - בורשטיין למהנדס מועצת שלומי טל חמי, כשפנה לממונה על התאגידים והתלונן על היעדר טיפול בגלישת שפכים לחוף בצת המזהם את הנחל

נבו אבוטבול מגוד טאלט (צילום יוסי גנון)

אמן החושים הכי צעיר בישראל

תבחרי מספר", הוא אומר, "אבל שיהיה מספר קשה, לא מאה, מספר בן שלוש ספרות. עכשיו …

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *