בית / גליל מערבי / חדשות גליל מערבי / נהריה: נחנכה טיילת על שם עמותת ציונה

נהריה: נחנכה טיילת על שם עמותת ציונה

טקס חנוכת טיילת על שם עמותת ציונה התקיים בשבוע שעבר בשכונה נהריה הירוקה במעמד ראש העירייה, ז'קי סבג, נשיא עמותת ציונה, רוז'ה פינטו ורעייתו, נציגי עמותת ציונה, סגנים וחברי מועצת העיר, תושבי שכונת נהריה הירוקה ואורחים.

הטיילת המרהיבה הוקמה בעלות של  4.8 מיליון שקלים וכוללת מתקני כושר, פינות ישיבה וצמחייה. פינטו וסבג הסירו את הלוט וגזרו את הסרט, ולאחר מכן התבצע קטע נגינה של ארבעה מחברי התזמורת העירונית.

טיילת ציונה
טיילת ציונה (צילום: סיון פרג')

סבג: "הטיילת היפה והמיוחדת אותה אנו חונכים היום על שם ארגון ציונה, היא ביטוי של הערכה ותודה לעמותת ציונה ולעומד בראשו, מר רוז'ה פינטו אשר תורמים רבות לנהריה. הטיילת תזכיר לכל מי שיבקר בה את תרומתכם האדירה. זהו רק פרויקט ראשון שנקרא על שם עמותת ציונה כשבעתיד ייחנך רחוב על שם ציונה. אני קורא לתושבי השכונה ליהנות מהטיילת הנפלאה ולשמור עליה".

"חנוכת הטיילת באה לבטא את אהבתנו והידידות ארוכת השנים בין עמותת ציונה לנהריה ולעומד בראשה, ז'קי סבג. סבג הוא ראש עירייה מיוחד במינו, כמה שלא נעשה ונתרום לעיר לא ישתווה למאמצים שהוא עושה למען התושבים. השותפות בינינו החלה ביוני 2006 כשראש העירייה פנה אלינו והשתדלנו לעזור. כבר אז הבטחנו שלא נעזוב האחד את השני וכיום אני בטוח שהקשר המיוחד הזה יימשך גם בעתיד", סיכם נשיא עמותת ציונה, רוז'ה פינטו.

גזירת הסרט
ז'קי סבג, רוז'ה פינטו ורעייתו (צילום: סיוון פרג')

בדוק גם

שריפה בנהריה צילום כיבוי אש מחוז

שישה לכודים חולצו מבית בוער בנהריה

שלושה צוותי כיבוי בפיקודו של רס״ר חיים תיבי, פועלים בשריפת בית פרטי ברחוב אחד העם …

אלכס יאנג (צילום: לירון מולדובן/מנהלת הליגה)

"כרגע אני רוצה לשמוח שנשארנו בזכות עצמנו ובלי טובות של אף קבוצה"

יש שביתה, אין שביתה, כן חוק רוסי, לא חוק רוסי, את עירוני נהריה זה כבר …

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *