בית / גליל מערבי / חדשות גליל מערבי / נהריה: מקיף שחקים קיבל תו תקן בינלאומי

נהריה: מקיף שחקים קיבל תו תקן בינלאומי

בית הספר התיכון שחקים בנהריה עמד אתמול בהצלחה רבה במבדק הסמכה לתו תקן בינלאומי לאיכות ומצוינות ארגונית. דובר המחוז דויד גורלי מציין כי זה מקרוב זכה המחוז בהסמכה היוקרתית לתו תקן בינלאומי ואחריו זכו בהסמכה שבעה בתי ספר דוברי עברית וערבית. זהו הישג יחיד וחסר תקדים בקנה מידה ארצי ובכלל.

יוזכר כי מחוז הצפון עבר זה מקרוב מבדק על ידי סוקרים מבלגיה וממכון התקנים הישראלי, בתחום האיכות והמצוינות. בתום ביקור ותהליך הערכה של צוות סוקרים ממכון התקנים ומבלגיה הוחלט להעניק למחוז הצפון את תו התקן היוקרתי – C2E Committed to) excellence ) כחלק מהטמעת מערכת המצוינות הארגונית ה- EFQM.

המערכת אפשרה למחוז הצפון להגיע להישגים מעולים בכל המדדים הקובעים מהי מצוינות ארגונית על פי הסטנדרטים הבינלאומיים. 19 מרכזי פיתוח סגלי הוראה (פסג"ות) הטמיעו את המערכת והפכו להיות מרכזים מובילים בארץ. בנוסף, 13 בתי ספר הטמיעו אף הם את המערכת למצוינות ארגונית ועד סוף חודש יוני השנה כל בתי הספר יבדקו על ידי סוקרים מאירופה וממכון התקנים הישראלי. במידה שיעברו בהצלחה את המבדק, אף הם יוסמכו ויקבלו תו תקן בינלאומי לאיכות ומצוינות (U2C).

מורי שחקים
מורי שחקים (צילום: דוברות משרד החינוך)

בדוק גם

תמונות מוסתרות בתערוכה

לא מספיק צנוע

במבואת היכל התרבות כרמיאל המשמשת גם מקום לתערוכות אומנות נחנכה בתחילת החודש תערוכת ציורים ייחודית …

ברז

תושבי כרמיאל התלוננו על מים אדומים ועכורים בברזים

בשבועות האחרונים רבו המקרים של הפסקת שימוש במים זורמים במספר מקומות בגליל המערבי, עקב זיהום …

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *