בית / גליל מערבי / חדשות גליל מערבי / נהריה מוצפת: עסקים נסגרו

נהריה מוצפת: עסקים נסגרו

סופת החורף היום (חמישי) שוב המחישה עד מאד מה שקורה בנהריה- העיר מוצפת, כבישים נחסמו לנועה, ניידות מכוונות את התנועה. נחל הגעתון והכבישים התמזגו.
בעלי עסקים רבים דיווחו כי סגרו את עסקיהם בשעות אחר הצהריים לאחר שמי הגשמים הציפו את החנויות.

במרכז נהריה, ברחוב רמז הוצב מחסום משטרתי ואין מעבר למכוניות. בעיית הניקוז בנהריה עולה שוב בכל חורף סוער. אחד מבעלי החנויות בנהריה איתמר נחמני מספר: " זה פשוט נורא. החנות שלי בשדרות הגעתון הייתה מוצפת כבר מהבוקר. בתשע וחצי בבוקר התקשר אליי שליח ואמר לי שהחנות שלי מוצפת, כשהגעתי גרפנו את המים. בשעה אחת בצהריים שוב החלה סערה ושוב הכל הוצף וכל הניקוזים היו סתומים. נהריה נראית כמו אגם אחד גדול, זה כמו בונציה. לא היתה לי ברירה, בחמש בצהריים סגרתי את החנות, אחרי שוידאתי שלא תהיה הצפה חוזרת, ואני מקווה שכך זה יישאר".

נחמני מספר שעוד בעלי עסקים בעיר החליטו לסגור את עסקיהם. "כל שנה זה אותו סיפור כשמתחיל החורף. פניתי לעירייה ושלחו פועלים אך לא הייתה אפשרות  לשאוב את המים, כל הניקוז סתום".

עסקים נסגרו בעקבות ההצפות (צילום: אדריאן הרבשטיין)
רחוב רמז פינת הגעתון נסגר לתנועה (צילום: אדריאן הרבשטיין)
איפה הגעתון? נחל הגעתון התמזג עם הכביש המחבר לטיילת בעיר (צילום: אדריאן הרבשטיין)

בדוק גם

המטרה: לקבל הכרה כגן מוכר ורשמי. חברי "חיים ביחד" צילום: אדריאן הרבשטיין

גן שלנו מה נחמד הוא

ב-2 בספטמבר ייפתח בקיבוץ עברון גן דו לשוני, ראשון מסוגו בחברה הקיבוצית ובגליל המערבי. ילמדו בו שמונה ילדים יהודים מהקיבוץ ושמונה ילדים ערבים מהכפר מזרעה הסמוך. מאחורי היוזמה עומדת עמותה, שחבריה יהודים וערבים, מאמינים שאפשר גם אחרת ושהשלום מתחיל בתוכנו

יוסי זיגלמן (צילום: יח"צ)

זיגלמן תומך בסודאי: "טובת העיר והתושבים לנגד עיניו"

חבר מועצת העיר נהריה, יוסי זיגלמן מסיעת מחר חדש לנהריה בראשות עו"ד אורן סודאי, הודיע …

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *