יום חמישי , ספטמבר 20 2018
בית / גליל מערבי / חדשות גליל מערבי / נהריה: ילדה בת 5 נשרטה על ידי סייעת בגן ילדים

נהריה: ילדה בת 5 נשרטה על ידי סייעת בגן ילדים

המקרה אירע לפני כשבועיים. האם מספרת כי הילדה לקחה לסייעת את המפתחות, הסייעת רדפה אחריה, תפסה אותה בחוזקה ושרטה אותה בצוואר בשריטות שועמקן 10 ס"מ עם ציפורניים ארוכות. לדברי האם, היא לקחה את בתה לקופת חולים והרופא הסביר כי מדובר בשריטה שהופעל בה כוח.

האם פנתה למחלקת הגנים בעיריית נהריה ולדבריה נערך בירור שלא העלה תוצאות. "התקיימה פגישה עם מנהלת כוח האדם של העירייה, אחראית מחלקת הגנים הגננת והסייעת, דרשתי להרחיק את הסייעת מהגן והם הסתפקו בהתנצלות. מאז לבת שלי נותרו צלקות בצוואר. התרשמתי שמנסים להשתיק את המקרה והם טענו שזו לא הייתה פגיעה מכוונת.

"לאחר הפגיעה הבת שלי התלונננה על כאבים בכתף ימין והתקשתה לבצע פעולות מסוימות. מאז המקרה אני לא מוצאת מנוחה, לא ברור לי איך מתרחשים מקרים כאלה וזה עובר לסדר היום. צריך לעורר מודעות בקרב ההורים", הוסיפה האם.

מעיריית נהריה נמסר: "העירייה ערכה בירור מקיף של האירוע עם כל הגורמים המעורבים ופעלה בהתאם למסקנות שהופקו. האם קיבלה תגובה מכל הגורמים המעורבים"

בדוק גם

ראש עירית עכו שמעון לנקרי

עשור למהומות יום כיפור בעכו: "הותירו צלקת והופקו הלקחים"

עיריית עכו, המשטרה והמנהיגות הדתית בעיר קיימו ישיבת היערכות לקראת יום הכיפורים. בישיבה השתתפו בין …

שואב כוח מההרצאות. בליצבלאו (צילום פרטי)

"אלוהים נשאר עם העיניים שלי בעזה"

13 שנים אחרי שנפצע בפיגוע בעזה ואיבד את מאור עיניו, אורן בליצבלאו מוכיח שבשבילו גם השמיים הם לא הגבול. בחודש שעבר הוא חצה את קו הסיום בתחרות איש הברזל בקטגוריית עיוורים בשוודיה, כשהוא שובר שיא עולמי - 10 שעות ו-51 דקות. בחודש הבא הוא יחזור לעיר הולדתו נהריה ויספר את סיפור חייו

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *