בית / גליל מערבי / חדשות גליל מערבי / נהריה: "חשד שארגוני פשע מנסים להשתלט על קרקעות חקלאיות"

נהריה: "חשד שארגוני פשע מנסים להשתלט על קרקעות חקלאיות"

מבנה בלתי חוקי מעץ שהוקם במסגרת ניסיון השתלטות על מגרש המהווה חלק מתוכנית מתחם האגודה השיתופית נהריה, המיועד לבנייה למגורים בנהריה, פונה השבוע על ידי מפקחי מינהל מקרקעי ישראל. הפולש הקים מבנה עץ, בלב אחד המגרשים ששטחו כ- 4 דונם, במטרה לנסות ולהשתלט על הקרקע לקראת שיווקה.

זו הפעם השלישית בחודשים האחרונים בה מפנים מפקחי המינהל מבנים בלתי חוקיים המוקמים במתחם האגודה השיתופית נהריה, שטח חקלאי ששינה ייעודו למטרות בנייה למגורים. מפקחי המינהל חושדים כי גורמים פליליים מנסים להשתלט על אדמות המדינה בעיר.

פינוי הפולשים בנהריה
פינוי הפולשים בנהריה (צילום: מנהל מקרקעי ישראל)

המידע שנאסף על ידי מפקחי המינהל קישר את האירוע, לכאורה, לגורמים פליליים המוכרים למשטרה. תושב העיר נהריה, המוכר למשטרה, הקים לאחרונה פעמיים מבני עץ בחלק אחר של המתחם, וחזר ופלש על אף שנחשד בהסגת גבול במקרקעי ציבור- עבירה פלילית שדינה עד שנה מאסר בפועל – וזומן לחקירה במשטרה. למבנה הבלתי חוקי הנוכחי נקשר שמו של תושב נהריה אחר, המוכר אף הוא למשטרה.

מהאגודה השיתופית בנהריה נמסר: "אנחנו נעשה כל מאמץ עם המנהל לסלק את הפולשיםהמקרים היו גם בעברואנו נוקטים יד קשהאנו נתקלים בפולשים שבונים בנייה מדרגה נמוכה והם שוהים שםלמעשה זה לא מקנה להם שום זכות .הם לא צריכים להיות בשטח ונפעיל את רשויות האכיפה ובעלי זכיות החכירה כדי להוציא אותם משם".

בדוק גם

המרכז הרפואי זיו - צילום המרכז הרפואי זיו

התפרצות העכברת; "אם יש חשד לבוא להיבדק"

חשש לקיומה של מחלת הלפטוספירוזיס Leptospirosis (עכברת ) במקורות מים טבעיים, ברמת הגולן. תשעה בני אדם …

משה קונינסקי. צילום - אלכס הובר

איך זה שבכרמיאל אין מלון אחד לרפואה?

בתי המלון של משה קונינסקי. המועמד לראשות העירייה מתכוון לשנות את המצב   המועמד לראשות …

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *