בית / גליל מערבי / חדשות גליל מערבי / נהריה: התחנה המרכזית קיבלה אורכה לתיקון הליקויים

נהריה: התחנה המרכזית קיבלה אורכה לתיקון הליקויים

נדרש טיפול בליקויים. התחנה המרכזית בנהריה (צילום: רותם כבסה)
נדרש טיפול בליקויים. התחנה המרכזית בנהריה (צילום: רותם כבסה)

התחנה המרכזית בנהריה לא תיסגר בשלב זה. בית המשפט קבע כי על הבעלים של התחנה המרכזית, חברת תפוז ייזום ופיתוח תחנות בע"מ לתקן את הליקויים הנדרשים בתוך 60 יום. במסגרת הדיון הוסכם בין הצדדים כי לחברת תפוז תינתן אורכה כדי להסדיר את כל הנדרש בתחנה ופרק זמן שיקבע ביחס לסידורי ההנגשה החסרים עליהם התריעה העירייה.

צו סגירה לתחנה. ז'קי סבג (צילום: אדריאן הרבשטיין)
ימשיך לעקוב. ז'קי סבג (צילום: אדריאן הרבשטיין)

לפי כשבועיים הוצא צו סגירה מנהלי על ידי ראש עיריית נהריה ז'קי סבג, לתחנה המרכזית על ידי המחלקה המשפטית בעיריית נהריה. במשך חודשים רבים חזרה והתריעה העירייה בפני בעלת התחנה על ליקויים רבים בהפעלת התחנה כמו: ליקויי תברואה, ליקויי בטיחות, הצפת המקלט ועוד.

לטענת עובדי העירייה, התחנה אינה מונגשת לנכים, לרבות מתקני השירותים והמקלט שבה, התחנה מוזנחת ואינה עומדת בדרישות שירותי הכבאות והמשרד להגנת הסביבה. צו הסגירה המינהלי נותר בתוקפו והוארך למשך 60 יום נוספים תוך עיכוב ביצוע לתקופה זו.

מעיריית נהריה נמסר כי היא תמשיך לעקוב ותבדוק את ביצוע תיקון כל הליקויים בתחנה והסדרתה כחוק, לטובת כל הציבור הרב הפוקד את התחנה מידי יום. את תגובת חברת תפוז לא היה ניתן לקבל עד כה.

בדוק גם

מרסל קאופמן, הילה ברובין, רבקה כהן, זאב קרבציק צילום עליזה רוזן הברמן

כרמיאל: סיוט בשכונת המייסדים

זה כ-10 שנים שתושבי שכונת המייסדים הוותיקה, שפעם הייתה שקטה ושלווה, בסיוט מתמשך. הכל החל כשמתחם בית הספר פלמ"ח הוקצה על ידי העירייה לעמותה החרדתית "קרן אורה", ובית הספר הפך לפנימייה, שבה מתגוררים מאות אברכים. התושבים סובלים ממטרדי לכלוך ורעש בכל שעות היום. השבוע, כשוועדת ההקצאות החליטה להקצות את המתחם תמורת סכום סמלי, קם שוב קול זעקה

ג'מילה הרדל, חכ מיכל בירן, חכ יעל גרמן, רון שני, ענבר בזק - צילום עידן אורון

התושבים נחנקים מהשריפות הפיראטיות

המאבק בשריפת הפסולת בשטחים פתוחים בגליל עובר הילוך. פסולת שמשתרעת על אלפי דונמים ומאלצת את כל …

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *