יום רביעי , ספטמבר 26 2018
בית / גליל מערבי / נהריה / נהריה: הסוכה היפה ביותר נבחרה בחנוכה

נהריה: הסוכה היפה ביותר נבחרה בחנוכה

חודשיים תמימים עברו מאז שחלף חג הסוכות והיום (שלישי) נדליק נר ראשון של חנוכה, אולם נראה כי בעיריית נהריה מתגעגעים לחגי תשרי. בתחילת השבוע, הנוכחי יש להדגיש, חילקו בעירייה את הפרסים לזוכים בתחרות הסוכה היפה. התחרות נבחנה בשלוש קטגוריות; הסוכה המהודרת, הסוכה הנאה והסוכה היפה. בכל קטגוריה הושם דגש על כשירות הסוכה, על הקישוטים ועל השימושים בה.

הפרסים חולקו במעמד ראש העירייה, ז'קי סבג, וחבר המועצה הממונה על פעילות מחלקת התרבות התורנית, עופר אלקיים. "אני מברך על היוזמה המבורכת של חבר המועצה, עופר אלקיים, שעושה זאת שנים רבות", אמר סבג והוסיף "זו מסורת יפה וחשובה אשר בזכותה אנו שומרים על המורשת היהודית."ראש העירייה בירך את המתמודדים וחבר המועצה אלקיים, סיפר על הסוכות שראו השופטים ותיאר את הסוכות שנבחרו.

אז מי זכתה? פרס הסוכה המהודרת ניתן לתושב יוסף פינטו, אשר משתתף בכל שנה בתחרות. הסוכה לדברי אלקיים, היתה עשויה מבמבוק, מרשימה מאד וניכר שהושקעה בה מחשבה ועבודה.

יוסף פינטו זוכה בפרס הסוכה המהודרת (צילום: גליה מור)

 פרס הסוכה היפה ניתן לדיירי דיור מוגן עדנה. הגיעו לקבל את הפרס יהודית רוזנברג דיירת במקום, דני יקוטי הבעלים ומירב העובדת סוציאלית. לדברי אלקיים הסוכה קושטה בחומרים ממוחזרים והיתה מקורית לתפארת. פרס הסוכה הנאה ניתן לבעלת צהרון נישוקי, אשר בנתה הסוכה עם הילדים והוריהם. את הפרס קבלו פאולה, שקד ואילנה, שציינו כי רב הקישוטים נעשו על ידי ילדיהם.

צהרון נישוקי מקבל את פרס (צילום: גליה מור)

בדוק גם

אשר שמואלי (צילום: פרטי)

רשימת שמואלי: ראשי וחברי ועדים למועצת העיר נהריה

יו"ר ההסתדרות במרחב אשר שמואלי שלף השבוע את השפן מהכובע, כשהודיע שיתמודד למועצת העיר נהריה ברשימה עצמאית, שכל חבריה ראשי וחברי ועדים

ליגת העל תצא לדרך ב-7.10 * פורסם גם לוח המשחקים של הליגה הארצית (14.10), בהשתתפות הפועל עכו והפועל מעלות

תפתחו יומן: הפועל נהריה תפתח את העונה במשחק בית נגד חולון

ליגת העל תצא לדרך ב-7.10. פורסם גם לוח המשחקים של הליגה הארצית (14.10), בהשתתפות הפועל עכו והפועל מעלות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *